Відео

США під ударом урагану «Ерміна» (відео)

Шторм знеструмив сотні тисяч будинків і підприємств, спровокував закриття мостів і переправ, скасування концертів та святкових заходів, приурочених до Дня праці, який святкували у США в понеділок. Режим надзвичайної ситуації був введений на території штатів Нью-Джерсі, Флорида, Джорджія, Північна Кароліна, Вірджинія, Меріленд та Делавер.

Число людей, які загинули в США через шторм «Ерміна», що сформувався минулого тижня в акваторії Мексиканської затоки, зросло до трьох. Про це заявили в понеділок офіційні представники пожежного управління округу Коллетон (штат Південна Кароліна).


За їх даними, на одному з шосе в південній частині штату був збитий машиною чоловік, який намагався прибрати з дороги дерево, повалене сильним вітром. Він був госпіталізований і помер у лікарні. До цього негода стала причиною смерті двох людей: у Флориді впало дерево та задавило бездомного, а в Північній Кароліні загинув водій автофургона, перекинутого поривом вітру.

«Ерміна» сформувався в акваторії Мексиканської затоки 31 серпня, ставши восьмим тропічним штормом за час поточного сезону ураганів в Атлантиці. Приблизно через добу атмосферне явище досягло сили урагану, проте 2 вересня знову ослаб до тропічного шторму.

За оцінками Національного центру по спостереженню за ураганами, розташованого в Майамі (штат Флорида), в даний час швидкість вітру в епіцентрі «Ерміни» становить 112 км на годину. Шторм продовжує рухатися в напрямку атлантичних провінцій Канади зі швидкістю 14 км у годину і поступово слабшає. Як очікується, в найближчу добу швидкість в епіцентрі атмосферного явища впаде приблизно до 60 км на годину.

Сезон ураганів зазвичай триває в Атлантиці півроку — з 1 червня по 30 листопада. Атмосферне явище класифікується як тропічний шторм і отримує власне ім’я, якщо швидкість вітру в його епіцентрі досягає 63 км на годину. При швидкості вітру 118 км на годину і більше шторм стає ураганом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть