Інтернет

Стало відомо, чи заборонять в Україні соцмережу TikTok

Верховна Рада не буде працювати над тим, аби закрити популярну соцмережу, через яку загинула дитина.

Верховна Рада найближчим  часом не розроблятиме та не прийматиме законопроєкти, які б заборонили в Україні популярну мережу TikTok, через відео в якій діти отруїлися пігулками. Про це 17 лютого у кулуарах ВРУ повідомив голова фракції «Голос» Ярослав Железняк.

«Це складне питання. Так, є багато випадків, коли люди споживають дуже прикрий контент. В тому числі блогерів деяких… Регулювання контенту в соцмережах дуже тісно пов’язане з цензурою. І тут навіть інші країни світу не знайшли ідеального рішення», — сказав Железняк.

Потім нардеп поставив риторичне запитання: чи потрібно боротися з тим, що деякі групи в соцмережах закликають до суїциду серед молоді. На це питання він відповів ствердно, але зауважив, що цим має займатися СБУ.

«Через один випадок ми не можемо закрити всю соцмережу чи вводити цензуру», — сказав Железняк. 

Нагадаємо, що днями у Боярці Київської області дві учениці сьомого класу випили одна 40 таблеток, а інша — 65 відомого та доступного препарату від больових спазмів. Препарат недорогий, продається в кожній аптеці без рецепта.

12-річна школярка померла, а її подруга зараз у лікарні під опікою медиків.

Правоохоронці з’ясували, що школярки подивилися відео у популярній соцмережі TikTok. Вони вирішили приєднатися до дивного флешмобу — «випий 40 таблеток і подивися, що буде».

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button