Інтернет

Starlink запустить швидкий Інтернет для водіїв в глушині (фото)

Компанія Ілона Маска оголосила, що швидкий супутниковий Інтернет з широким покриттям буде доступний в автофургонах під час руху вже в грудні 2022 року.

SpaceX оголосила про запуск нової послуги для мандрівників на фургонах. З грудня 2022 року використовувати інтернет-сервіс Starlink можна буде прямо під час руху. Компанія відкрила можливість для попереднього замовлення спеціального обладнання жителям регіонів, в яких буде доступно стійке покриття.

Мікроавтобус зі Starlink. Зображення: SpaceX

На веб-сайті проекту сказано, що пристрій стійкий до атмосферних впливів (може працювати в будь-яку погоду) і що він жорстко закріплений на автофургоні. Це дозволить встановити його один раз в спеціальному сервісному центрі, якщо користувач не впевнений у власних силах.

Нагадаємо, існуючий сервіс для автофургонів від компанії Starlink працює тільки під час зупинок і вимагає установки під час стоянки. Перед початком руху його потрібно прибирати.

Стаціонарний пристрій для роботи зі Starlink. Зображення: SpaceX

SpaceX заявляє, що Flat High Performance забезпечить під час руху високошвидкісний Інтернет з невеликою затримкою. Пристрій має широке поле зору і може підключатися до більшої кількості супутників, забезпечуючи стабільне з’єднання на ходу, обіцяють розробники.

Покриття Starlink. Джерело: SpaceX

Опублікована карта покриття показує, що якісний Інтернет повинен бути доступний на більшій частині Північної Америки, Європи та Австралії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments