Людина

Статистичні дані про персонал і рекрутинг

Не читайте резюме: краще запитаєте, яким браузером користується кандидат

Компанія Evolv, що вивчила три мільйони співробітників у різних галузях, дійшла висновку, що працівники, які користуються браузерами Chrome або Firefox, демонструють кращі результати, ніж ті, хто користується Internet Explorer або Safari. Вони, зокрема, працюють в компанії довше, на 15% менше прогулюють або хворіють, і клієнти ними частіше задоволені.

Одне з пояснень: користувачі перших двох браузерів – це більш активні, просунуті люди, частіше цікавляться новим і готові вжити додаткових зусиль заради підвищення ефективності (Chrome і Firefox на більшість комп’ютерів потрібно встановлювати спеціально, тоді як IE або Safari стоять там за замовчуванням).

31-10-14-foto-cikavosti-550x420-1

Не вірте тим, хто каже, що любить правила

Evolv доводить, що працівники, які відносять себе до числа законослухняних і заявляють, що вони люблять дотримуватися правил, на ділі порушують правила на 67% частіше, ніж їх більш скромні і чесні колеги. Будьте пильні.

[ads1]

Підвищуєте співробітників на посаді? Чекайте звільнення

Одна велика IT-компанія з’ясувала: підвищення по службі збільшує ризик, що співробітник незабаром звільниться, особливо якщо статус його виріс, а зарплата ні. Справа, ймовірно, в тому, що підвищення на посаді багато керівників розглядають як спосіб дешево позбутися незадоволеного своїм кар’єрним ростом співробітника. Виходить навпаки: працівник бачить, що турбот у нього тільки додалося, а грошей – немає. Або просто розчарований тим, що на вищій посаді не так цікаво. Так що все-таки надійніше піднімати зарплату, якщо, звичайно, людина це заслужила.

Читайте також: Понаднормова робота — причина багатьох проблем зі здоров’ям

Гарне розташування офісу важливіше гнучкого графіка

Співробітники, що працюють віддалено, приділяють роботі на 20% більше часу, вирахували в Evolv, але результат у них в середньому на 1,6% нижче. Зате якщо співробітники можуть дійти до офісу пішки, компанія утримує свої кадри на 58% довше.

Соцмережі шкідливі для офісу? Не вірте

Evolv стверджує, що люди, які користуються трьома-чотирма соціальними мережами, більш ефективні на роботі. Можливо, справа в тому, що вони більше спілкуються і успішно перекладають свої справи на інших. Або, наприклад, отримують більше корисної інформації.

Оцінки в вашому дипломі нічого не значать

Google в останні кілька років активно переводить свій HR на наукову основу, намагається все більше рішень приймати на підставі твердих фактів і статистичних досліджень. Одне з відкриттів, зроблених компанією, – середній бал в атестаті або дипломі ніяк не корелює з успіхами співробітника на роботі. (Ще одне відкриття: хитрі запитання на співбесіді на кшталт «Скільки бейсбольних м’ячів продається щорічно в Чикаго?» абсолютно марні: вони у разі не передбачать перспективність співробітника. Так що Google відмовився від цього прийому в спілкуванні з кандидатами.)

Читайте також: Сидяча робота загрожує утворенням тромбів

Злочинці працюють краще й точніше, ніж законослухняні люди

Це ще більш дивне відкриття, зроблене Evolv: працівники з кримінальним минулим на 1-1,5% продуктивніше, ніж співробітники без такого досвіду. Чому? Можливо, справа в тому, що вони більш лояльні компанії, яка пішла їм назустріч, незважаючи на ризик.

Натхнення: hr-portal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button