Людина

Вчені: чим дорожча обручка, тим коротший шлюб

Діаманти, може, і кращі друзі дівчат, але вони не сприяють довгому щасливому шлюбу. З такою заявою виступили вчені з Університету Еморі, в дослідженні яких взяли участь понад 3000 дорослих американців.

Професори економіки з Університету Еморі (Emory University) в США, Ендрю Френсіс (Andrew M. Francis) і Хьюго Мейлон (Hugo M. Mialon), опитали більше 3000 одружених американців і дійшли висновку: чим більше коштів було витрачено на купівлю кілець для заручин або на весілля, тим вищі були шанси, що шлюб буде коротким, повідомляє The Huffington Post.

foto_cikavosti_10.10.2014-016_resized

Так, чоловіки, які витратили на обручки від 2000 до 4000 доларів, розлучалися в 1,3 рази частіше, ніж більш економні женихи, що виділили на покупку кілець від 500 до 2000 доларів. Серед жінок, що взяли дорогі обручки, також спостерігався підвищений відсоток розлучень. Крім того, респондентки, вартість весіль яких склала 20 000 доларів і більше, розлучалися в 3,5 рази частіше, ніж жінки, чиє весілля обійшлося від 5000 до 10 000 доларів.

Читайте також: Як вберегти любовні стосунки

Примітно, що хоча весільний бюджет в розмірі 5000 – 10000 доларів і знижував вірогідність розірвання шлюбу, але занадто економний підхід не гарантував хеппі-енду: серед тих, хто витратив на купівлю обручок менш 500 доларів, також спостерігався підвищений відсоток розлучень. Автори дослідження вважають, що кореляція між дорогими весіллями і обручками і розлученнями, можливо, обумовлена ??стресом молодят, які витратили на ідеальну церемонію одруження більше, ніж могли собі дозволити.

Наприклад, жінки, чиї обручки коштували більше 3000 доларів, в три рази частіше скаржилися на стрес, пов’язаний з весільним боргом. Вчені поклали частину провини за недовгі шлюби на весільну індустрію, яка за допомогою рекламних кампаній і глянцевих журналів змушує наречених і женихів витрачати на урочисті церемонії непомірні суми.

“У 1959-му році нареченим рекомендувалося виділити на підготовку до весілля два місяці, щоб впоратися з 22 завданнями. В 1990-му році в журналах рекомендувалося готуватися до весілля вже протягом 12 місяців, а кількість завдань збільшилася до 44 “, – підкреслили професора економіки.

Натхнення: fedpost.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button