Фото

Стильний, асиметричний плавучий будинок буде надруковано в 3D за 48 годин

В наступному місяці буде побудований перший в Чехії будинок з застосуванням 3D-друку, який продемонструє швидкість і ефективність будівельної техніки, яка, як стверджується, в сім разів швидше і в два рази дешевше, ніж будівництво цегляного будинку.

З трьома кімнатами і площею 43 квадратних метри, будинок “Prvok od Burinky” буде побудований пошарово з використанням маніпулятора робота, перепрофільованого з автомобільної промисловості. Цей маніпулятор буде наносити спеціально розроблений бетон з додаванням нанополіпропіленових волокон, пластифікаторів та прискорювачів тужавлення зі швидкістю 15 см в секунду. Стіни будуть надруковані внутрішніми та зовнішніми шарами, а середина, імовірно, буде заповнена ізоляційним матеріалом.

Незвичайний друкарський дім з Чехії

Протягом 24 годин цей бетон набуде стандартної міцності на основі будинку, а через 28 днів компанія заявляє, що його остаточна міцність досягне такої ж міцності, як у підстави. Конструкція і матеріали розраховані на 100 років експлуатації.

Цей демонстраційний будинок буде побудований на плавучому понтоні з дерев’яною палубою навколо. Всередині це досить маленький житловий простір на двох, зі спальнею, вітальнею/кухнею і ванною кімнатою.

Його асиметричні, багатошарові стіни дають уявлення про те, як може виглядати естетика майбутнього 3D-будинку: вільна форма, без необхідності прямих кутів або прямих ліній. Майже як печера в 16-бітній відео грі. Цікаво, як важко буде зберегти стіни в чистоті. Однак, мінімалістичний стиль, тепле світло в спальні і прохолодна синява у ванній кімнаті створюють у промо-ролику гарний настрій.


Будинок буде оснащений необхідними екотехнологіями: циклічним душем, зеленим дахом і з резервуарами питної, господарською та каналізаційною водою. До “зелених” характеристик додається заява про те, що такі споруди створять до 20 % менше CO2, ніж еквівалентні цегляні будівлі, і “в кілька разів менше будівельних відходів та відходів від знесення”.

Житло з 3D-печаткою загрожує злетом вже кілька років, але все ще перебуває в зародковому стані.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button