Фото

Toyota збирається будувати місто майбутнього

Японська компанія планує звести біля підніжжя гори Фудзі поселення майбутнього — з роботами і безпілотними авто.

Місто майбутнього біля підніжжя Фудзі / © The Verge

Будівництво міста Woven City почнеться в 2021 році під керівництвом данського архітектора Бьярке Інгельса. Це не буде містом в звичайному сенсі слова: Woven City стане своєрідним полігоном для вивчення і тестування інноваційних технологій.

У «місті майбутнього» весь транспорт буде безпілотним, а будинки — «розумними», з роботизованими системами і штучним інтелектом для відстеження здоров’я і стану мешканців.

За даними видання The Verge, площа Woven City складе близько 175 акрів (трохи більше 70 гектарів), а кількість жителів — близько 2000, включаючи співробітників Toyota і їх сім’ї.

Так може виглядати «Тканне місто» / © The Verge

При цьому поселення буде чимось схоже на радянські закриті міста: мешканці Woven City повинні будуть підписати щось на зразок угоди про нерозголошення.

Сама назва поселення — «Тканне місто» — обрано не просто так. Це відсилання до трьох різних типів вулиць, які будуть переплітатися у місті дорогах для автомобілів, проїздів для велосипедів і моторолерів, а також пішохідних променадів. Розташується місто неподалік від гори Фудзі, на ділянці землі, яка вже належить Toyota.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button