Людина

Стівен Хокінг – людство повинно почати міграцію з Землі

Британський вчений Стівен Хокінг вважає, що в найближчі 30 років людство повинно почати міграцію з Землі. Про це розповів фізик на Міжнародному фестивалі науки і мистецтв Starmus IV, який проходить в норвезькому місті Тронхейм. Про це повідомляє видання The Telegraph.


На думку вченого, термін у 30 років достатньо, щоб створити базу на Місяці, і 50 років — на Марсі. На ці небесні тіла Хокінг пропонує відправити зразки рослин, тварин і грибів. «Я переконаний, що люди повинні покинути Землю. Земля стає занадто мала для нас, наші фізичні ресурси виснажуються тривожними темпами», — заявив фізик.

Він стверджує, що міграція дозволить уникнути перенаселення планети і проблем, пов’язаних з глобальним потеплінням. На думку вченого, катастрофа на Землі, яка може статися через падіння на неї астероїда, перенаселення або глобального потепління, коли-небудь неминуче настане. Освоєння далекого космосу фізик порівнює з відкриттям Америки Христофором Колумбом. На його думку, це природний шлях розвитку для людства.

Вчений не перший раз закликає колонізувати інші планети. Широку популярність він отримав після того, як у квітні 1988 року була опублікована його науково-популярна книга «Коротка історія часу». Вона перекладена на десятки мов і видана загальним тиражем понад 10 мільйонів примірників.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button