Земля

Стівен Хокінг передбачив зникнення людства до 2600 році

Людство може зникнути до 2600 році, попередив знаменитий фізик Стівен Хокінг. На думку вченого, населення Землі буде рости, споживання енергії збільшуватися, а сама планета перетвориться на «палаючу вогненну кулю».


Врятуватися від катастрофи, на його думку, можна лише знайшовши придатну для життя планету. Людство повинно безстрашно відправитися в ті місця, де до нього ніхто не побував, якщо хоче продовжити своє існування ще на мільйон років, Хокінг заявив на саміті Tencent WE в Пекіні.

По відеозв’язку він закликав інвесторів підтримати його проект Breakthrough Starshot, що передбачає подорож до Альфа Центавра — найближчої до Сонячній системі зірці. Вчений вважає, що навколо неї може обертатися придатна для життя планета.

Літальний апарат проекту Breakthrough Starshot на швидкості світла зможе досягти зірки всього за двадцять років, тоді як сучасним космічним кораблям треба було б на це близько тридцяти років, заявив фізик.

На заході виступив і колишній глава Дослідницького центру Еймса Піт Ворден, нині керуючий проектом Breakthrough Starshot. За його словами, у другій половині XXI століття можуть бути отримані перші фотографії придатної для життя планети з орбіти Альфа Центавра.

Кнопка «Наверх»
Закрыть