Здоров'я

Стоматологічна клініка Symmetrica: здоров’я та краса вашої посмішки

Посмішка належить до тих окрас людини, які знаходяться з нею постійно. Красиві рівні зуби є ознакою доглянутості та турботи про здоров’я. Сучасна стоматологія постійно вдосконалює методи лікування та протезування. Одним із способів лікування зубів є безметалеві коронки. Стоматологічна клініка «Симетрика» у Львові пропонує комплексний підхід та найсучасніші методи догляду за ротовою порожниною. 

У чому особливості коронок з цирконію 

Коронки з цирконію ще називають безметалевими. Процес їхнього виготовлення значно відрізняється від металокерамічних. Застосовується інноваційне обладнання, завдяки якому вдається максимально точно відтворити зліпок зубів пацієнта. Ротову порожнину сканують за допомогою лазера, далі використовується комп’ютерне програмування для створення моделювання майбутніх коронок. 

Після виготовлення цифрового макету спеціалісти застосовують спеціальний верстат, на якому виточують каркас коронки з діоксид цирконію. Завдяки використанню цифрових технологій вдається відтворити з ідеальною точністю зубний ряд пацієнта, спростити встановлення коронки та збільшити тривалість її експлуатації. 

Переваги безметалевих коронок

Серед основних переваг коронок з цирконію відзначають:

  • Легкість та міцність виробу. На молекулярному рівні матеріал відновлює свою структуру. Це дозволяє збільшити термін експлуатації коронок. Тому їх встановлюють на передні зуби (за зовнішнім фактором) та на жувальні зуби (матеріал витримує високе навантаження). 
  • Сприймання організмом людини. Людське тіло може проявити алергічну реакцію на деякі матеріали, проте не на вироби з цирконію. Навіть пацієнти зі схильністю до алергії добре сприймають матеріал. 
  • Природний вигляд коронки. Цирконієві вироби неможливо відрізнити від природних зубів. Матеріал вдасться підібрати до різних відтінків зубної емалі. 
  • Стійкість до появи тріщин, подряпин завдяки фізичним особливостям матеріалу. 
  • Точне відтворення прикусу. Цирконій не стирається і має однорідну структуру. Це дозволяє відтворити точний прикус пацієнта, що позначається на зручності коронок. 

Ціни на безметалеві коронки встановлюють залежно від типу конструкції, стоматологія Symmetrica гарантує високу якість матеріалів та роботи дантистів. 

Як працює стоматологічна клініка «Симетрика»

Стоматологічний центр Symmetrica працює для того, аби кожен пацієнт зміг насолоджуватися своєю білосніжною посмішкою та здоров’ям зубів. До основного спектру послуг клініки належать:

  • протезування;
  • ортодонтичне лікування;
  • імплантування;
  • встановлення вінірів (прозорі вініри);
  • відбілювання зубів. 

У штаті працюють досвідчені професіонали, які постійно підвищують кваліфікацію на міжнародних тренінгах. Також стоматологи вивчають інноваційні методики лікування та протезування зубів. Висока якість послуг та помірні ціни сприяли тому, що «Симетрика» стала центром медичного туризму у Львові. 

Висока якість протезування, пломбування, вирівнювання зубів зумовлена використанням сучасного обладнання. Клініка відстежує та впроваджує новітні методики лікування зубів. Вартість лікування у стоматології значно нижча, ніж у США та Європі, а якість послуг перебуває на такому ж високому рівні. 

Звертаючись у «Симетрику», пацієнти отримують повну діагностику стану ротової порожнини, підбір індивідуального протоколу лікування, встановлення зручного графіка відвідування стоматолога. Записатися на прийом до лікаря можна на офіційному сайті клініки. Для цього потрібно заповнити електронну форму. Безкоштовні консультації надають за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button