Поради

Стрічки для касових апаратів

У категорії «Папір та вироби з паперу» ви знайдете касові стрічки. Особливою перевагою нашої компанії є те, що у нас найкраща ціна касової стрічки для офісу чи підприємства. Існує багато видів рулонів стрічок для касових апаратів і в залежності від потреб вони мають свої переваги та недоліки. Якщо ви все ще не впевнені, у який касовий апарат вам варто інвестувати, ось деяка інформація, яка допоможе вам прийняти зважене рішення про покупку.

Касова стрічка – це папір, який поміщається в касовий апарат. Він друкує квитанцію, яку клієнт отримує після здійснення покупки. У нас продається касова стрічка високої, якості, що гарантує її безпечність у використанні. Наша пропозиція включає в себе касові стрічки, майже для кожного фіскального пристрою. Наявність даного товару ви можете переглянути тут 7office.ua/kasova-strichka/.

Типи касових стрічок

Існують різні типи квитанційного паперу для касових апаратів, але найпоширенішим є копіювальний папір. Він створює дублікати квитанцій, що може бути корисним у разі суперечок щодо того, що було придбано.

Термопапір також не містить вуглецю та призначений для роботи з термопринтерами. Термопринтери створюють термочутливі зображення, тому для них потрібен спеціальний папір, який не розмазується та не тьмяніє з часом, що робить його чудовим для друку квитанцій.

Папір для факсів – ще один тип копіювального паперу, який часто використовують у бізнес-цілях. Він друкує на льоту, що робить його ідеальним для надсилання дублікатів факсів для забезпечення безпеки. Факсовий папір зазвичай поставляється в рулоні, як і квитанційний папір у касовому апараті, тому легко зробити кілька копій одного факсу.

Як вибрати рулон для касового апарату?

Перш ніж купувати касовий рулон, слід перевірити, до якого пристрою він підходить, на скільки прослужить, тобто скільки він має метрів і яка його вага. Це три найважливіші компоненти, які слід враховувати. Розмір рулону залежить від розміру вашої каси. Ширина вимірюється в сантиметрах, тому потрібно знати, наскільки широка консоль каси. Переконайтеся, що рулон принаймні на 5 см ширший за ваш касовий апарат, щоб його використовувати. Довжина рулону також має велике значення – залежно від того, скільки квитанцій ви друкуєте. Потрібно регулювати довжину стрічки відповідно до ваших потреб.

У нашій пропозиції ви можете знайти касові стрічки тільки перевірених брендів, які піклуються про якість і дають гарантії на свою продукцію. Запрошуємо Вас ознайомитися з багатим асортиментом та оформити замовлення онлайн. Ми забезпечуємо швидку доставку за вказаною адресою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments