Головна / Поради / Пошиття штор від київської студії Arabesco, найкраща текстильна майстерня в Києві!

Пошиття штор від київської студії Arabesco, найкраща текстильна майстерня в Києві!

Унікальне індивідуальне пошиття штор на замовлення в Києві під ключ

Пошиття штор на замовлення – це вибір цінителів унікальності та володарів неперевершеного смаку. Штори – є акцент в будь-якому інтер’єрі та задають стиль помешканню. Наші дизайнери розроблять для вас індивідуальний дизайн з урахуванням усіх ваших побажань.

У нас є програма «під ключ». Що це? Завдяки цій програмі ви зможете заощадити час та гроші. Наш спеціаліст приїде до вас додому та зробіть усі необхідні виміри, допоможе з обранням тканини, аксесуарів, фурнітури, карнизів, враховуючи усі особливості інтер’єру та ваші смаки. Також ми беремо на себе усі моменти, пов’язані зі встановленням карнизів, вішанню штор та супутніх робіт.

Класно підібрані штори по кольору, по стилю, по різновиду тканини

Фінальний етап у створенні інтер’єру – це підбір текстилю. Фінальний, але найтяжчий. Правильно підібрані фіранки підкреслять всю унікальність та збагатять кімнату, а ось невірні варіанти перекреслять всю роботу, яка була зроблена раніше. Важливо звертати увагу на пропорції приміщення. В кімнаті з низькою стелею варто відмовитись від пишних ламбрекенів, в довгих вузьких приміщеннях не рекомендовано обирати портьєри з темним драпіюванням – створиться ефект тунелю. Також потрібно уважно відноситись до меблів, побутової техніки, опалення. Можливо, останнє прийдеться сховати за шторами, збільшивши довжину карнизу. Що стосується меблів, правильніше, аби вона була в одній кольоровій гаммі з текстилем, для створення гармонії в кімнаті. При обранні тканини для штор можливо використовувати будь-яку тканину, але все ж таки краще надати перевагу спеціальним матеріалам. Для пошиття австрійських, французьких чи англійських штор має перевагу тканина, яка не мнеться, тому що вона збирається у складки та оборки.

Важливо ще при обранні штор триматися стилістики кімнати, аби не порушити цілісність картини. Досвід наших професіоналів дозволяє вирішувати найскладніші завдання, знаходити цікаві ідеї, приймати неординарні рішення для задоволення клієнтів.

Пошиття штор в Києві, висока якість виконаної роботи!

Замовляйте пошиття штор в Києві в студії Arabesko! Працівники нашого цеху володіють високим рівнем майстерності, що дозволяє їм створювати не просто фіранки, а шедеври. Оскільки при роботі з різними тканинами важливо дуже суворо дотримуватися технології, адже усі тканини поводять себе по-різному в процесі роботи. Тканина BlackOut вважається «найпримхливішою», але ми з великим задоволенням беремось за неї у виробництві. Замовити пошиття штор в Києві в нашій студії буде дуже вірним рішенням, адже наші працівники люблять свою справу та з величезним задоволенням виконують кожне замовлення і роблять це відповідально та у строк.

Стилі штор в інтер’єрі кухні, спальні, вітальні та інших кімнат

Студія інтер’єрного текстилю в Києві Arabesko вважається однією з найкращих! Ми пропонуємо вам унікальні штори для кожної кімнати. Наприклад, для кухні можемо рекомендувати римські – представлені щільною тканиною з продітими у ній рейками, за рахунок яких, при складанні утворюються красиві хвилі, або австрійські – трохи м’якіші за римські, для них характерні фестони, добре будуть виглядати у стилі прованс або кантрі.

зшити штори

Пошити штори в Києві для спальні чи вітальні також з великим задоволенням зможе наша студія. Для інтер’єру дуже підійдуть такі тканини, як оксамит, велюр, шовк, прикрашені китичками чи вишивкою. Для створення більш сучасного стилю використовуйте бавовну або льон. В романтичному стилі красиво буде виглядати багатошаровий тюль, він буде спадати гарними складками, а пару шарів можна підхопити стрічкою. В дитячій кімнаті варто надати перевагу легкому тюлю, можливо використовувати яка пастельний так і яскравий колір.

Arabesko для Вас потрібне пошиття штор? Замовляйте у нас на сайті прямо зараз!

Знайти студію, де вам зможуть зшити штори у 2019 році, не складає труднощів. Arabesko чекає на вас! Приходьте до нас на пошиття штор у Києві. Ваз очікує різноманіття вибору, усі новинки та останні тенденції, популярні текстури та кольори. Тут ві знайдете все дійсно неповторне та ексклюзивне для вас. Робота тільки з кращими матеріалами, високоякісними тканинами, надійною та красивою фурнітурою забезпечить відмінні естетичні та експлуатаційні характеристики портьєр.

На пошиття штор в Києві ціни у Arabesko лояльні. Ви маєте можливість з ними ознайомитись у нас на сайті, ми вас приємно здивуємо, а спілкування з нашими дизайнерами принесе вас одне задоволення!

Заходьте до нас на сайт https://arabesco.kiev.ua та перегляньте портфоліо виконанних штор.