Фото

Стріт-арт Pejac, як данина японській культурі (фото)

Іспанська вуличний художник з псевдонімом Pejac, зовсім недавно завершив свій азіатський тур, в рамках якого малював свої роботи на вулицях Гонконгу, Південної Кореї і Японії. Вашій увазі пропонується японська частина проекту.

Іспанець створив чотири різних малюнка в околицях Токіо. Причому, у кожного є свій власний зміст і контекст. Ми будемо послідовно вам розповідати про кожну роботу. Перша присвячена жіночій праці японок.
У другому малюнку акцент зроблений на класичному для цієї східної культурі дереві бонсай. Навколо нього «обертається» усе інше, і фігура хлопчика, що поливає дерево і зграя відлітаючих птахів.


Наступна робота робить наголос на відвертий геноцид акул заради їжі. Це вже не зовсім малюнок, а, швидше вулична арт-інсталяція. Хоча суп з акулячих плавців є в меню багатьох закладів по всьому світу, японці теж в числі відповідальних.Останній малюнок з проекту, за словами художника, він уявив собі ще до того, як прилетів до Японії. Сепукку гілкою сакури.Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button