Технології

Нові сонячні панелі для вбудовування в дах Viridian Solar з ККД 21% виходять в продаж (фото)

Сонячні батареї Viridian Solar, які інтегруються в дахове покриття мають високу ефективність і можуть прикрасити дах практично будь-якого будинку.

Британський виробник сонячних батарей Viridian Solar додав два фотомодулі в свою лінійку Clearline fusion, призначену для вбудовування в дах будинків. Нові фотоелектричні панелі PV16-335 і PV16-340 видають потужність 335 і 340 Вт відповідно. В їх основі лежать половинчасті фотоелементи, виготовлені із застосуванням PERC-технології з монокристала кремнію.

Нові сонячні панелі для вбудовування в дах Viridian Solar з ККД 21% виходять в продаж

Встановлені сонячні батареї Clearline fusion мінімально виступають над поверхнею даху і естетично виглядають, при цьому процес монтажу займає всього 45 хвилин в перерахунку на один кіловат потужності.

Молодша модель PV16-335 володіє ККД 20,7%, напругою холостого ходу 42 вольти і струмом короткого замикання 10,3 ампера. Аналогічні показники другого модуля, PV16-340, складають відповідно 21%, 42,4 вольта і 10,4 ампера.

Нові сонячні панелі для вбудовування в дах Viridian Solar з ККД 21% виходять в продаж

Обидві інтегровані в дах сонячні панелі мають однакові габарити – 1686*1000*69 мм, і масу – 21,7 кг. Вони розраховані на роботу в складі системи з номінально робочим напругою до 1000 вольт.

Температурний коефіцієнт фотомодулів PV16-335 і PV16-340 становить – 0,38% на кожен градус Цельсія. Компанія дає гарантію на збереження лінійної вихідної потужності панелей протягом 25 років і їх безвідмовну роботу протягом 10 років.

Нові сонячні панелі для вбудовування в дах Viridian Solar з ККД 21% виходять в продаж

За твердженням виробника, фотопанелі Clearline fusion сумісні з різноманітними сланцевими і черепичними дахами, оснащені універсальними кріпленнями і забезпечують найвищі показники пожежної безпеки і вітростійкості без зміни конструкції даху.

«Завдяки однієї з найвищих з доступних вихідної потужності в перерахунку на квадратний метр, наші нові панелі стануть найбільш економічно ефективним способом реалізації безлічі різнопланових проєктів», – заявив Джеймі Берріман, директор з безпеки Viridian Solar.

Нові вбудовані сонячні батареї будуть доступні покупцям в континентальній Європі з травня і в Великобританії з червня 2021 року.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button