Технології

Тестування програмного забезпечення – основні поняття та особливості роботи

Сфера ІТ сьогодні охоплює практично всі процеси життєдіяльності людини. За допомогою високотехнологічних ґаджетів людина має змогу контролювати робочі процеси, підвищувати ефективність праці, здійснювати величезну кількість операцій по збереженню різноманітних даних та вирішувати задачі, які в іншому випадку потребували б чималих витрат часу та зусиль, або навіть були б неможливими для здійснення. Затребуваність працівників у сфері ІТ, зокрема QA інженерів, з кожним роком лише зростає.

tester

Курси тестерів у Львові допоможуть зрозуміти, що таке тестування ПЗ, і освоїти за досить короткий термін нову професію. Самотужки осягнути всю специфікацію роботи QA інженера, насправді, дуже складно. Курси тестувальників з викладенням матеріалу професійними викладачами-практиками дозволяють не лише суттєво заощадити час на вивчення невідомих вам понять, а й ефективно застосувати нові знання на практиці. Викладачі перевіряють виконання домашніх завдань та при необхідності вносять корективи і допомагають учням виправити помилки із обов’язковим розглядом та аналізом складнощів.

Курси тестерів для швидкого вивчення нового матеріалу та ефективного застосування отриманих знань на практиці

Під контролем фахівців набагато легше, швидше і простіше освоїти нову професію, а саме – QA тестера. Курси QA дозволять вам уникнути багатьох складнощів, які виникають перед початківцями, що хочуть освоїти спеціальність самотужки. Фахівці дадуть змістовні і зрозумілі відповіді на найрізноманітніші запитання стосовно особливостей професії та нададуть вказівки для вирішення тих чи інших задач. Відвідати можна порадити тим, хто хоче знати, що таке тестування ПЗ, а також зрозуміти особливості роботи у цій сфері. До того ж освоїти спеціальність QA тестера може людина практично будь-якого віку і професії.

Отже, курси тестувальників дають визначення поняттю, що таке тестування ПЗ, а саме – це випробування і перевірка програм на відповідність вимогам замовника і знаходження помилок (багів, глюків). QA інженер – це людина з певними технічними знаннями, яка випробовує нове ПЗ (сайт, програму або мобільний додаток) у якості користувача. Таким чином спеціаліст досліджує елемент на предмет помилок. Курси тестувальників вчать вас знаходити такі помилки і складати спеціальний звіт, за яким програмісти усувають недоліки програми. Робота тестера цікава і корисна. На курсах QA здійснюється навчання і підготовка спеціалістів, основне завдання яких знаходити в програмах помилки ще до їх випуску. Таким чином покращується якість програм.

Курси QA дозволять вам відчути себе причетним до випуску великого проекту, яким користуються мільйони людей. При цьому професія не вимагає від вас поглиблених знань в розробці ПЗ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button