Авто

Створено доступний електрокар з запасом ходу 1000 км

На міжнародному автосалоні в Женеві Ліхтенштейнська фірма nanoFlowcell AG представила концепт маленького електрокара, який обіцяє влаштувати справжню революцію в галузі екологічного транспорту.

1-06-03-2015-600-388

3,91-метровий чотиримісний QUANTiNO оснащений унікальною силовою установкою з фірмовою технологією nanoFlowcell. Кожне колесо обертає 25-кіловатний електромотор. Енергія для них виробляється в ході реакції секретних електролітів, які зберігаються у двох 175-літрових ємностях. Такого обсягу достатньо, щоб проїхати на одній заправці понад 1000 км.

Читайте також: Електромобіль за $ 250

При цьому QUANTiNO демонструє непогану динаміку – він здатний розвивати швидкість понад 200 км / год. Найближчим часом nanoFlowcell AG почне тестування прототипів і постарається якомога швидше запустити автомобіль у виробництво. Порядок цін поки не називається, але мова йде про масовий сегмент авторинку.

Також в Женеві дебютував старший брат QUANTiNO – 1090-сильний QUANT F. Модель побудована з використанням тих же технологій і вже практично готова до омологації.

Натхнення: cartimes.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button