Людина

Створено спортивне пиво

Вчені і спортсмени протягом багатьох років сперечаються про те, чи варто вживати пиво після тренувань чи ні. Крапку в цій суперечці може поставити канадська компанія, яка створила спеціальне пиво для спортсменів.
Раніше вчені вже неодноразово заявляли, що напій, який отримують в процесі бродіння, набагато краще відновлює водний баланс після тренувань, ніж вода.

Створено спортивне пиво

Останнім доказом цього твердження стали результати дослідження, проведеного професором Мануелем Гарсоном, який обстежив групу студентів з 40 чоловік. Тоді він також дійшов висновку, що ячмінні напої є більш кращими для спортсменів, ніж вода.

Читайте також: Спортзал, що виробляє електроенергію

У своїх роботах вчені вказували, що в пиві міститься більше 30 мінералів і мікроелементів, тому воно на 50 % забезпечує потребу людського організму в магнії і фосфорі і на 20 % в калії. Крім того, пінний напій сприяє травленню, знижує стрес, що виникає при екстремальному перенапруженні, підвищує м’язову силу і покращує координацію рухів.

Однак аргументи противників виглядали не менш переконливо. Так, скептично налаштовані дослідники звертали увагу на мінуси вживання пива, яке подразнює слизову шлунка, внаслідок чого порушується процес травлення. За словами вчених, при постійному споживанні пінного напою можна отримати “пивний” животик, “бичаче” серце і імпотенцію або фригідність.

Тепер крапку в цій суперечці можуть поставити розробники канадської компанії, що створили унікальне пиво для спортсменів.

Їх винахід називається Lean Machine Ale і дійсно буде продаватися в якості спортивного напою, пише журналіст Oddity Central.

Читайте також: Вчені створили пиво, від якого не буває похмілля

Відповідно до опису новинки, вміст алкоголю в пиві складає всього 0,5 %, тому спортсмени можуть не боятися за зниження точності рухових реакцій.

Однак основною родзинкою Lean Machine Ale є антиоксиданти і електроліти, що входять до його складу, і допомагають організму відновлюватися після фізичних навантажень шляхом збагачення організму життєво важливими живильними речовинами. Але і це ще не все – в канадському пиві, що зміцнює імунну систему, міститься 77 калорій, 7 г білка і 7 різних вітамінів. Хоча пиво не зможе замінити повноцінне http://golossokal.com.ua/, яке відіграє неабияку роль в нарощуванні м’язової маси в процесі систематичних та спланованих занятть.

“Це перший у своєму роді продукт, який об’єднає спорт, відновлення і пиво”, – підкреслили творці спортивного напою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button