Різне

Сучасні цікавинки в обладнанні готелей – системи Do not disturb

Do Not Disturb signСучасний готель – це досконалий організаційно-технічний “механізм”, всі ланки якого повинні діяти в одному напрямку: створити кожному клієнту комфорт, безпеку, ненав”язливість у сервісі, конфіденційність та бажання повертатися сюди ще і ще раз.

Будь-який готельний номер – це насамперед місце особистого відпочинку. Саме якість його відпочинку завжди буде на першому місці у списку вимог будь-якого клієнта. Ця якість – завжди інтегральна, тому-що складається з багатьох чинників, за якими клієнт її оцінить.

Одною з беззаперечних вимог є усамітнення. Точно таке саме, яке ми маємо у власному помешканні. Клієнт хоче бути впевненим у тому, що якщо він перебуває в номері один або з гостями, ніхто його без його бажання не потурбує, в тому числі і ніхто з обслуговуючого персоналу. “Do not disturb” – “Не турбувати” – саме ця вимога повинна жорстко виконуватися, і при цьому чітко суміщатися з іншими сервісами – прибиранням готельного номеру, доставкою їжі з ресторану в номер тощо.

Читайте також: 

Архаїчна табличка “Do not disturb”, навішена на дверну ручку, вже відживає своє. Насамперед тому, що вона не в стані гарантувати клієнта від неприємних несподіванок та потрапляння на його законну територію (якою є орендований номер) небажаних відвідувачів.

Саме тому була розроблена готельна електронна система, яка відповідає всім вимогам, в тому числі вимогам безпеки, естетики, зручності, комфорту і ергономіки. Навіть незважаючи на те, що з точки зору експлуатації готельного господарства ці вимоги часто-густо прямо суперечать одна одній.

Нижче будуть висвітлені та опис її можливостей.

Система забезпечує абсолютно “безконфліктне” співіснування і співвиконання двох основних та прямо протилежних функцій: “Do not disturb” (тобто “не турбувати”, далі DND) і “Make Up Room” (тобто “прибирання номеру”, далі MUR).

Система створена в кількох варіантах, які відповідають вимогам готелю та готельного номеру будь-якого класу. Всі ці варіанти використовують сенсорний (безкнопочний) інтерфейс з ергономічно опрацьованим зображенням функцій під умовними назвами “дверний дзвінок”, “не турбувати”, “прошу прибрати номер”. Скляна інформаційна панель з графічними символізованими зображеннями реагує на дотик пальця.Це дозволяє будь-якому клієнту зрозуміти логіку використання системи буквально з першого погляду на неї.

Зображення кольорові та міняють колір (зелений-червоний) в залежності від того, яка функція задіяна. Сенсорна панель розміщується і ззовні (на стіні коридору при вхідних дверях), і всередині номеру. При необхідності система може взаємодіяти з електронним дверним замком, блокуючи його в режимі DND, а також – співдіяти та керуватися системою енергозбереження готельного номеру.

Читайте також: 

Витрати на монтаж системи та її обслуговування дуже низькі, оскільки не потребують ніяких будівельно-ремонтних робіт, а сама система в усіх режимах споживає мізерну кількість електроенергії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button