Різне

Як вберегти любовні стосунки

Практично всі любовні стосунки починаються з взаємного потягу. В основному, жінки вибирають партнера на інтуїтивному рівні, а далі все відбувається за прискореним сценарієм сучасного світу. Сьогодні набагато простіше сказати коханому «Прощай», ніж боротися за поліпшення і збереження відносин. На думку психологів, такі почуття тривають не більше 3-х років, рано чи пізно дія феромонів закінчується і у відносинах настає криза. Її можна подолати різними шляхами, наприклад, http://love-shops.ru/ на картах, розкривши майбутнє ваших стосунків. Та без вашої безпосередньої участі все це марно. Отож…

foto_cikavosti_08.10.2014-03_resized

Періоди любовних відносин

Насичення. Саме в цей період відбуваються всі подвиги в ім’я любові, складаються вірші та пісні. Такий стан ще називають «хімічна любов» і порівнюють його з відчуттям ейфорії. В цей час кохані проводять разом величезну кількість часу і тішаться почуттями один одного.

Перенасичення. Наступний етап у розвитку любовних відносин виникає, коли посудина почуттів переповнюється. Це може настати через рік або навіть через тиждень, все залежить від людини. Ще цей період для багатьох пар є тим самим кроком «від любові до ненависті».

Відкидання. Цей стан можна порівняти з пробудженням після бурхливої ??алкогольної ночі. Криза любовних відносин характеризується серйозними розчаруваннями в партнері, і навіть депресіями. Саме в цей період багато пар розходяться. В основному, це відбувається дуже часто через егоїстичні принципи: сьогодні мені добре, тому ми разом, а завтра, мені погано і ми розходимося.

Терпіння. До цього етапу любовних відносин доходять чоловіки і жінки, які все ж цінують один одного і готові працювати над собою. Головна умова, яка допоможе впоратися з проблемами і досягти терпіння – наявність життєвих цінностей. Партнери повинні чітко розуміти заради чого вони разом і чи хочуть зберегти відносини.

Обов’язок. Саме з’єднання терпіння і почуття боргу допоможуть впоратися з кризою у відносинах і перейти на наступний етап. Багато хто може сказати, що любов і обов’язок, це зовсім різні поняття, але тільки ті відносини, за які борються, існують тривалий час. Як не дивно, але принцип – «Стерпиться – злюбиться» досить часто працює. Не дарма наші бабусі так жили, і відсоток розлучень в той час був практично нульовим.

Повага. Відносини, які пережили всі попередні етапи, стають міцними і в них починає проявлятися вдячність і любов. Тільки духовно багата людина здатна на те, щоб терпіти і робити щось з почуття обов’язку.

Розуміння психології любовних відносин допоможе зберегти теплі відносини і пронести їх у своєму серці багато років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button