Різне

Прогнози на спорт, ставки та прогнози на спортивні події, футбольні матчі

nash football 3_resizedОсмислення власних ставок

Спір не обов’язково повинен бути на інтерес. Ніколи не замислювалися, що на улюбленій команді, на улюбленому гравцеві, крім задоволення від перегляду гри, можна ще й заробити чималі гроші? Кожен, хто приходить до букмекерської контори має на те свої причини – від інтересу подивитися, а що тут роблять, до чіткого уявлення, як спрацюють ставки і скільки можна заробити. Але часто буває, що своїх знань може бути недостатньо, чи можливо в такому випадку звернутися до фахівців у даній області?

Звідки беруться прогнози на спорт

Капери, або ж гандікапери, – це люди, які орієнтуються в системі гри і можуть надати безкоштовний або за гроші http://prognozclub.com/ чи інший вид спорту. Звичайно, кожен з них переслідує свої цілі, володіє даром переконання, практично добре розбирається в даному виді спорту або навіть у кількох, знає, чи має місце договірний поєдинок. Послухавши такі аргументи, розраховуєш зірвати величезний куш, а про відмову навіть і не думаєш, намагаєшся, щоб не відмовилися від тебе.

Все-таки потрібно реально дивитися на речі. Капера-шахрая можна легко розпізнати по тому, як він організовує свою роботу. Поле діяльності такої людини розташовується на неякісному сайті, відсутня контактна інформація, результати попередніх прогнозів. При наявності таких показників, швидше за все, ви маєте справу з аферистами.

Дуже важливо, щоб гандікапер давав більш-менш прийнятні гарантії та ніс відповідальність за свої слова, навіть якщо це безкоштовні спортивні прогнози. Зрозуміло, що частка ризику присутня в будь-якій грі, але налагоджений зворотній зв’язок має передбачати і випадки цілковитого неспрацьовування ставки, тоді потрібно цікавитися, чи є можливість повернути якщо не всю суму, то хоча б якийсь відсоток. Аферисти в таких випадках пропонують безкоштовні прогнози на спорт на наступні п’ять, десять, п’ятнадцять матчів. Розумна людина відразу ж виведе їх на чисту воду і постарається більше не потрапляти на таку вудку.

Читайте також: Як робити ставки на спорт в букмекерських конторах

Цікавий ще один момент. Люди, які продають прогнози ставок на іграх, на біржах, котрі дають безкоштовні спортивні прогнози, розраховують таким чином заробити, нічого не роблячи, інакше постає питання про доцільність таких продажів. Адже набагато більше можна заробити в тому випадку, якщо твоя ставка і стратегія зіграє. Довіра повинні викликати ті капери, які й самі беруть участь у розіграші ставок. Але таких людей доводиться благати про допомогу і обіцяти золоті гори.

Підключайте свій інтелект, робіть прогнози самостійно

Якщо ви дійсно хочете стати професійним букмекером, то краще вчитися на власних помилках і не покладатися на спортивні прогнози. Якщо вам пощастило – ви виграли, то це виключно ваша перемога, планка самооцінки злітає до небес. Якщо ж не пощастило, то і звинувачувати нема кого, а потрібно зібратися, розглянути всі промахи і недоліки і врахувати наступного разу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button