Гумор

Свиня, що молилася біля храму, зміцнила віру китайців в переродження

У китайській блогосфері бурхливо обговорюється інцидент зі свинею, яка стояла в «глибокому поклоні» перед буддійським храмом. Як повідомило китайське видання «Веньчжоу душібао», 22 лютого, на четвертий день китайського Нового року, до одного з храмів в селі Таньтоу в провінції Чжецзян підійшла свиня, зігнула передні лапи і довго стояла в поклоні перед храмом, не реагуючи на вигуки перехожих.

3-01-03-2015-600-488

 

Багато відвідувачів храму проходили повз і фотографували «уклінну» тварину. Фотографії та відео цієї свині потрапили в Інтернет, і за день один з постів про це набрав більше 7,7 мільйона переглядів.

Деякі блогери висловили підозру, що у свині якісь проблеми з передніми ногами. Тоді журналісти відшукали господаря свині на прізвище Хуан, який розповів, що свиня цілком здорова і раніше нічим не хворіла. За його словами, того дня у нього з вольєру втекли три свині, серед яких була і “богоуклінна”. Він знайшов втікачок тільки через кілька годин, а ввечері відвіз їх на бійню.

2-01-03-2015-600-806

Тільки через день Хуан дізнався, що його свиня «молилася» біля храму. Він сказав, що шкодує про те, що віддав свиню на забій, якби він дізнався про це раніше, то залишив би її вдома.

Обговорення цього інциденту в китайській блогосфері в першу чергу торкнулося тему перероджень. Деякі блогери жартома припустили, що ця свиня – не хто інший, як перенароджений Чжу Бацзе, один з головних героїв знаменитого китайського роману «Подорож на Захід», у якого було тіло свині.

Інші учасники обговорення навіть вважають, що смерть свині – це нагорода за її молитву, вважаючи, що таким чином їй було дано шанс якомога раніше переродитися в людину, адже тільки в тілі людини можна займатися духовним вдосконаленням і вийти з кіл перероджень.

У 1934 році в Шанхаї стався гучний випадок – до храму Баохуа прийшла свиня з однієїю людськоїю рукою. Якийсь місцевий житель на ім’я Ді Цзібін тоді опублікував невелику статтю з фотографією цієї свині під назвою «Залізний доказ переродження людини в тварину».

У статті розповідалася історія цієї свині. За словами автора, в місті Тайсин жив бандит на ім’я Ши Цінчжун. Перед смертю він зустрівся з ченцем, який сказав, що Ши зробив дуже багато зла і тому в наступному житті народиться в тілі свині, але якщо він покається, то може змінити свою долю. Слова ченця увійшли глибоко в серці Ші, і він розкаявся у скоєних злочинах. Ши підняв перед грудьми долоню лівої руки і попросив у Неба пробачення. Монах подивився на нього і, зітхнувши, сказав: «Ти звертаєшся до Неба, тримаючи перед грудьми тільки одну руку. Тобі не уникнути тіла свині, але ти не потрапиш під ніж м’ясника ».

1-01-03-2015-600-514

У 1923 році Ши помер від хвороби, а через кілька років в селі недалеко народилося дивне порося, у якого замість лівої ноги була людська долоня. Коли воно ходило, його ліва нога-рука не торкалася землі, а завжди була перед грудьми. Господарі не стали його вбивати, а віддали в храм Баохуа.

Натхнення: epochtimes.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button