Гумор

Жінка побилася з бабусею через Facebook

В американському місті Кліруотер штат Флорида була арештована жінка, яка побилася з рідною бабусею через те що та все не хотіла приймати внучку в список друзів на Facebook.

Згідно поліції, 27-річна Рейчел Енн Хейз (Rachel Anne Hayes) була арештована 18 грудня 2014 рано вранці після того, як її бабуся, ім’я якої не афішують, поскаржилася поліції.

23-01-15-foto-600x399-1

Коли поліцейські прибули додому до 72-річної жінки, де в той час жила і її внучка, жінка розповіла їм, що вони посварилися через те, що вона не прийняла її запит в друзі на сайті Facebook.

З якої саме причини бабуся не прийняла запит внучки – не хотіла, або може просто забула – не уточнюється, але в результаті цього між ними розгорілася суперечка, в ході якого Хейз кілька разів ударила свою бабусю по обличчю долонею. Добре ще, що все скінчилося цим, адже в США через Facebook і вбити можуть.

Поліцейські заарештували її за звинуваченням у домашньому насильстві, і на даний момент вона перебуває під вартою в місцевій в’язниці. Поліцейські також сказали, що Хейз раніше потрапляла до них за водіння в нетверезому стані, порушення громадського порядку і … справляння нужди у публічному місці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button