Екологія

Світ може програти битву зі зміною клімату

Таке формулювання винесла в заголовок щорічної доповіді з аналізом роботи з проблем клімату транснаціональна нафтогазова компанія British Petroleum (BP) зі штаб-квартирою в Лондоні. На думку авторів доповіді, викиди вуглецю в атмосферу зростають найшвидшими темпами з 2011 року, оскільки екстремальні погодні умови в більшості густонаселених районах земної кулі збільшують використання викопного палива.

Повідомляється, що хоча в минулому році світова економічна активність стала менше, зростання попиту на енергоносії збільшилося і було викликане різким збільшенням аномально теплих і холодних днів по всьому світу, що, в свою чергу, призвело до того, що споживачі стали використовувати більше енергії для охолодження та опалення. Зростання попиту на енергоносії в 2018 збільшилося з попереднім роком на 2,9%.

Автори вважають, що причина такої несприятливої ситуації – у невідповідності між потребами суспільства в діях по боротьбі зі зміною клімату та фактичними темпами прогресу.

Британська BP і її конкурентні нафтогазові компанії стикаються зі зростальним тиском з боку інвесторів і активістів в області клімату для досягнення паризьких цілей в області зміни клімату.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button