Екологія

Світова генерація сонячної енергетики збільшилася на 99 ГВт у 2017 році

За даними європейської асоціації сонячної енергетики SolarPower Europe, у 2017 році в світі було введено в експлуатацію 98,9 ГВт сонячних електростанцій. Це на 29,3% більше, ніж в 2016 р., в якому галузь зросла на 76,5 ГВт.

В Європі в минулому році було введено 8,6 ГВт фотоелектричних станцій, також набагато більше, ніж роком раніше.

Після неймовірного зростання світової сонячної енергетики в 2016 р., аналітики не очікували якогось подальшого збільшення темпів 2017-м. Життя ще раз показала, що потенціал розвитку галузі традиційно недооцінюється – «сонячна революція» відбувається набагато швидше, ніж передбачалося.

Рекордний розвиток було відзначено в Китаї, на який припало більше половини введених в дію в 2017 році сонячних електростанцій.

Дані, представлені Асоціацією, є попередніми. Остаточні результати, а також прогноз розвитку сонячної енергетики до 2022 р. будуть оголошені в червні поточного року.

Ряд прогнозів розвитку галузі на 2018 рік вже опубліковано. Всі дослідники припускають, що темпи зростання перевищать 100 ГВт. Зокрема, Bernreuter Research вважає, що сонячна енергетика може вирости в поточному році на 120 ГВт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button