Екологія

Місто на «зеленій» енергії

Віднедавна жителі Берлінгтона споживають лише екологічно чисту енергію. Поновлюваними джерелами стали вода, сонце і біомаса. Знаковий рубіж був досягнутий після того, як місцевий електричний департамент закупив 7,4 МВт енергії від гідроелектростанції Winooski 1, яка знаходиться на околиці міста.

foto_cikavosti_22.09.2014-06_resized

Подія ознаменувала приєднання Берлінгтона до Вашингтонського електричному кооперативу (Washington Electric Cooperative), об’єднуючого близько 11 000 клієнтів в центральному і північному Вермонті, які на 100% забезпечуються енергією з відновлювальних джерел, повідомляє www.facepla.net.

Читайте також: «Зелена» енергетика: Турбіна-дельтаплан над Аляскою

Що стосується штату Вермонт, то у нього теж є свої плани відносно ВДЕ. До 2050 року тут планують 90% своїх енергетичних потреб, включаючи енергопостачання, опалення і транспорт, задовольняти за рахунок відновлюваної енергії.

Перехід Берлінгтона на 100-відсоткове поновлюване енергопостачання став результатом стратегії поступової відмови від традиційних джерел енергії. Вперше таку можливість громадськість і місцева влада стали розглядати десять років тому, але лише через 4 роки прийшло усвідомлення практичного здійснення такого кроку.

100-відсоткове зелене енергопостачання не означає повної відмови від традиційних джерел. Місто збирається і надалі закуповувати традиційну енергію, коли відновлюваної недостатньо, в період низького рівня води в річці або відсутності вітру, і продавати надлишки іншим споживачам в періоди високої активності поновлюваних джерел. При цьому чистої зеленої енергії комунальна служба продає більше, ніж споживають традиційної.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button