Поради

Тактичний дощовик-пончо: 5 відмінностей від звичайного дощовика

Дощ і сніг не приходять точно за прогнозом. Щоб мінімізувати кількість несподіванок у польових умовах, військовослужбовцеві просто необхідний справжній тактичний дощовик-пончо. Та й у повсякденному житті він не буде зайвим. Чому саме він?

Як виконувати важливі завдання в негоду? Навіть гарна форма і верхній одяг не врятують від зливи та густого мокрого снігу. Тут на допомогу і приходить дощовикпончо – прекрасний винахід для негоди.

Дощовиками користуються і діти, і дорослі, можна знайти і мультяшні, і стримано-стильні моделі. Чим же тактичні дощовики-пончо відрізняються від звичайних дощовиків, і кому, крім військових, вони можуть стати в нагоді? Розкажемо про п’ять основних відмінностей.

Відмінність № 1: забарвлення

Кожний дощовик-пончо – це прямокутний і складений навпіл відріз тканини з горловиною та каптуром посередині. Тактичні моделі відрізняються забарвленням: хакі, оливкове, світло-коричневе або пісочне. Таке забарвлення не тільки гармоніює з військовою формою, а й дозволяє власнику дощовика залишатися максимально непомітним для супротивника.

Втім, і звичайний дощовик можна знайти в тактичному забарвленні.

Відмінність № 2: спеціальний матеріал

Прості дощовики можуть бути виготовлені з вінілу чи навіть зі щільного целофану. Чи підходить такий варіант бійцю?

Як і решта обмундирування й аксесуарів, дощовик-пончо має бути зносостійким, надійним та довговічним. Для цього бренд «Моментум» створює моделі з гумової болоньї. Такий плащ не пропустить воду, навіть якщо вилити її суцільним потоком і розтерти по поверхні (адже саме в таких умовах військовий може опинитися в окопі під час зливи).

Відмінність № 3: відповідні габарити

Природно, і звичайний дощовик-пончо можна вибрати за розміром. Проте для військових важливими є зручність використання зброї та можливість легко діставати речі з кишень чи рюкзака. Тактичний дощовик легко вдягається і на рюкзак, і на верхній одяг. А шнурок-затяжка дозволяє йому надійно утримувати капюшон навіть за сильного вітру.

Відмінність № 4: багатофункціональність

Якщо за прогнозом дощі, краще взяти легкий аксесуар із собою, чи не так? У непередбачуваних польових умовах пончо-дощовик може стати і ковдрою, і подушкою, і наметом, і тентом, і підстилкою.

Відмінність № 5: спеціальне призначення

Військові вибирають дощовик зовсім не за стилем, а за характером місцевості та забарвленням. Те саме роблять мисливці, рибалки, туристи, які вважають за краще не привертати до себе надмірну увагу на природі. Ось чому тактичний дощовик-пончо – чудовий вибір не тільки для героя ЗСУ, а й для любителів активного відпочинку.

В інтернет-магазині «Моментум» ви зможете знайти надійні аксесуари для будь-якої негоди.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button