Людина

Таланти людини можна визначити за кольором очей

Колір очей розкаже про ваші талантиЯк з’ясувалося, виявити неабиякі здібності і таланти людини можна без різних тестувань і хитромудрих опитувань, треба лише подивитися, якого кольору у людини очі.

Так, вчені стверджують, що варто звернути увагу на блакитнооких людей. Такий колір очей свідчить про те, що у їхнього власника є таланти в певній галузі. За словами американських експертів, волошкові очі говорять про високі інтелектуальні здібності.

Вчені Університету Луїсвіль втягнули в експеримент кілька тисяч блакитнооких людей обох статей. Виявилося, що вони успішніше реалізували свої плани в життя, домоглися якихось досягнень, в порівнянні з тими, хто має інший колір очей. Серед темнооких задоволених своєю кар’єрою і життям набагато менше.

Також вчені вважають, що блакитноокі люди успішніші в навчанні та освоєнні важких професій. Вони частіше бувають талановиті і легко завойовують серця протилежної статі. Крім того, блакитнооким щасливчикам частіше щастить у таких видах спорту як гольф і хокей. Також дослідники впевнені, що у таких людей зазвичай непогано розвинене і стратегічне мислення.

Натхнення: www.eurosmi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments