Людина

У якому віці найкраще створювати сім’ю

У двадцять – занадто рано, в сорок – запізно. Але ідеальний вік для вступу в шлюб все ж існує.


The Independent розповіла про дослідження вчених, які проводили опитування серед різновікових сімейних пар, щоб визначити найкращий вік для створення сім’ї. В результаті група науковців під керівництвом доктора Ніколаса Вольфінгера прийшла до висновку про те, що стають сімейними людьми переважно в проміжку від 28 до 32 років.

«Більшість сімейних пар, які одружилися в цьому віці, відчувають себе найбільш щасливими. Відсоток розлучень у даній віковій категорії вкрай низький», -пояснили дослідники своє рішення.

Що стосується людей, які одружилися в 20 років, вони, як випливає з даних дослідження, розлучаються частіше за всіх. У цій категорії подружжя зазначається найбільший відсоток розчарувань від сімейного життя, зазначили автори роботи, — цьому сприяє та обставина, що до 20 років люди мають ще надто мало життєвого досвіду, який би дозволяв їм краще справлятися з навантаженням сімейного життя.

Ті, хто вступив в шлюб ближче до сорока років також не занадто щасливі. За словами фахівців, сім’я в цьому віці часто створюється за принципом «останнього шансу» з побоювань, що іншої можливості для цього вже не випаде. Але саме при такому підході добре пізнати і оцінити партнера не представляється можливим.

Кнопка «Наверх»
Закрыть