Земля

Тасманійський диявол знову заселить материк Австралії

Для такої великої справи організація Aussie Ark привернула справжнього «супергероя». Випустити тасманійського диявола на материк покликали Кріса Хемсворта, актора, який зіграв Тора в серії фільмів «Месники».

Через 3000 років тасманський диявол знову з’явиться на материковій частині Австралії. Захисники природи вже називають цю подію «історичним кроком».

Кріс Хемсворт і його дружина допомагають випустити тасманійського диявола на материкову частину Австралії

Природоохоронна організація Aussie Ark за підтримки інших груп повідомила, що в заповідник Баррінгтон-Топс було випущено 26 тасманійських дияволів. Після 16 років роботи, включаючи створення найбільшої на материковій Австралії програми розведення тасманійських дияволів, глава Aussie Ark Тім Фолкнер сказав, що досягнення цієї мети колись здавалося просто неймовірним.

Тасманійські дияволи, які важать 8 кілограмів і мають чорну або коричневу шерсть, зазвичай полюють на інших тварин або збирають падаль. За даними державних природоохоронних органів, дияволи не є небезпечними для людей або домашньої худоби, але будуть захищатися в разі нападу і можуть заподіяти певної шкоди.

Ці тварини, відомі своїм надзвичайно гучним гарчанням, могутніми щелепами і лютістю при зіткненні з суперниками, класифікуються як ті, що знаходяться під загрозою зникнення після того, як інфекційна хвороба практично знищила все популяцію в острівному штаті Тасманія. На цей час менш як 25 000 тасманійських дияволів все ще живуть в дикій природі, в порівнянні з 150 000 особинами до того, як таємнича смертельна хвороба вперше вразила їх в середині 1990-х років. На материковій частині Австралії, як вважають вчені, цей вид був знищений зграями дінго приблизно 3000 років тому.

Для «заселення» материка Aussie Ark відібрав 26 тасманійських дияволів, які придатні до розмноження. Як зазначає Фолкнер, організація сподівається, що тварини зможуть прижитися вже протягом наступних шести місяців. Ще 40 особин будуть випущені протягом наступних двох років.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button