Земля

Таємниця Колодязя Тора

Це і справді ворота в інший світ… Іншого пояснення цьому природному явищу вчені не знайшли. Колодязь Тора – єдина у своєму роді недосліджена людиною загадка нашої планети.

3d30971e8e181ebe18ed9bfcb15fb259
Інше схоже явище, Колодязь Якова, досліджено ще у другій половині минулого століття. А от вивчити Колодязь Тора і донині сміливця не знайшлося. Все тому, що діаметр природної воронки 5 метрів і коли настає час припливів здається, що діра всмоктує воду. А всього через декілька секунд Колодязь Тора з божевільною силою «випльовує» поглинуту воду.

Вчені припускають, що з лійкою пов’язана система підземних печер. Але це всього лише припущення.

Під час відливів цікаві туристи і фотографи-сміливці намагаються підійти ближче і заглянути в Підземне Царство. Але надто слизькі камені і сильний вітер завжди перешкоджають екстремалам.


Чому ж ця воронка, що утворилася серед скелястих берегів мису Перпетуа (штат Орегон, США) називається «Колодязь Тора»?

Давня легенда розповідає про ревнощі і вбивство: давним-давно на ці мальовничі береги Тихого океану були улюбленим місцем зустрічей закоханих пар. Одна з них була особливо прекрасна: молодий воїн і красива дівчина.

Вони щовечора зустрічалися на тому місці, де зараз воронка. Одного разу, дівчині нашептали про зраду її молодої людини, і вона повірила підступним промовам заздрісних подруг. На вечірнє побачення прийшла з ножем в руках і без всяких пояснень пронизала серце її коханого.

Все це бачив Тор і перетворив розтікаючу кров у пекельну лаву, яка і залишила на місці трагедії глибоку зяючу рану. Ця воронка і сьогодні нагадує про те, якими руйнівними можуть бути ревнощі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button