Технології

Технологія Deepfake тепер змінює не тільки обличчя, але й расу і фігуру (відео)

Вийшла нейромережа, яка вміє змінювати фігуру, расу і волосся Нейромережевий алгоритм для зміни зовнішності на зображеннях і відео вийшов на новий рівень – створена система Deepafake 2.0, яка дозволяє підміняти не тільки обличчя, але і фігуру, колір шкіри, а також волосся. Її творець вважає, що оновлення дозволить застосовувати технологію в віртуальних примірочних, що призведе до зменшення кількості повернень товарів магазинам і зниження викидів вуглекислого газу.

Віртуальні примірочні – це навряд чи. Deepfake найчастіше використовується в порно і творці таких роликів будуть раді оновленню алгоритму

Розробник нової версії Deepfake – Олексій Чаплигін, який проживає в Нідерландах. Він витратив на проєкт два роки і зараз представив першу версію. У ролику він показує, що для «ін’єкції особистості» в довільне відео достатньо всього однієї фотографії. Нейромережа спочатку створює тривимірне зображення на основі обличчя або всього тіла, а потім інтегрує його в відеоряд.

За допомогою свого дітища Олексій помістив Венеру авторства Боттічеллі на кадри з «Піратів Карибського моря», а обличчя Анни Франк, що створила найвідоміший щоденник про жорстокість стосовно євреїв під час Другої світової війни – на фотографії дівчата, що життєрадісно проводить час.

Крім того, в якості прикладу роботи алгоритму Чаплигін «відправив» своїх літніх батьків у відпустку по всьому світу, чого вони ніколи не могли собі дозволити. Нарешті, окремий розділ ролика присвячений демонстрації застосування Deepfake 2.0 для зміни відео, хоча результат поки ще далекий від ідеалу.

Олексій зазначає, що як і всі програми, його розробка може бути використана як на благо – наприклад, для віртуальних примірочних в онлайн-магазинах, так і на шкоду – для крадіжки чиєї завгодно особистості всього по одній фотографії в Facebook. На його думку, детектори фейкових зображень і відео все одно скоро з’являться в кожному пакеті антивірусного програмного забезпечення.

Основна мета Deepfake 2.0 полягає в «примірці» найрізноманітнішого одягу на своє тіло. Причому можна експериментувати як тільки з обличчям, так і з усіма іншими основними атрибутами зовнішнього вигляду. Чаплигін пропонує всім компаніям або інвесторам, зацікавленим у розвитку технології, профінансувати проєкт. Нехай він і виконав колосальну роботу особисто, однак для подальшого поліпшення необхідні додаткові кошти. Можливо, в найближчому майбутньому такі програми будуть встановлені на смартфонах прямо з заводу.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button