Технології

Сонячний дах Tesla нарешті прийшов в Європу

Сонячний дах Tesla нарешті прибуває в Європу після довгого очікування! Принаймні, це те, про що свідчать свіжі новини.

Американський автовиробник подав у Європейське патентне відомство патент на “корпус для черепиці, покритої сонячною батареєю”. Про це йдеться в офіційній публікації від 27 травня 2020 року.

Міцний і довговічний Сонячний дах Tesla

Початок продажів Сонячного Даху в Європі кілька разів відкладалося. Патентна заявка по суті така ж, як і заявка, подана компанією “Tesla” у США на початку 2019 року. Сонячний дах вже деякий час присутній на ринку, а продажі в Європі також кілька разів оголошувались і відкладалися. Оновлений варіант сонячного даху був представлений в США в жовтні. За останніми даними, продажі за межами США почнуться тільки в кінці 2020 року.

Сонячний дах є частиною екосистеми Tesla з сонячних модулів, акумулятора енергії і електромобіля. Tesla вступила в сонячний бізнес ще в 2016 році з придбанням Solar City, але насправді вона не особливо хоче прогресувати з сонячним дахом. Не тільки проблеми з доставкою викликали невдоволення: у серпні 2019 року американська мережа супермаркетів Walmart подала позов проти Tesla, тому що черепиця на даху декількох магазинів загорілася від сонячних променів. З кінця 2019 року Tesla повідомила про більшу кількість установок у США і оголосила, що встановлює графік поширення в Європі. Продукт вже можна попередньо замовити на сайті Tesla.

Тесла хоче виробляти сонячний дах на Гігафабриці в Буфало, штат Нью-Йорк. На відміну від звичайних сонячних модулів, сонячна черепиця не розпізнається як така, а створює видимість нормального даху. Тесла вперше представив сонячний дах в 2017 році. Виробник автомобілів рекламує насамперед довговічність і атмосферостійкість своєї сонячної плитки і пропонує 25-річну гарантію. Стійкість до граду вказана як клас 3, і дах повинна витримувати град до 4,4 сантиметра в діаметрі. Дах також повинен витримувати швидкість вітру до 209 км/год.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button