Ґаджети

Телефони на 512 ГБ скоро стануть реальністю

Компанія Huawei анонсувала вихід нового смартфону. До особливостей моделі можна віднести 6 ГБ оперативної пам’яті і 512 ГБ вбудованого сховища. Про майже бездонну пам’ять розповіло видання PhoneRadar.

Поки не відомо, яка саме з моделей Huawei отримає такий місткий диск. Можливо, нескінченне місце для зберігання даних з’явиться вже у стандартній версії Huawei P20 або Porsche Edition.

Згідно з чутками, компанія Samsung почала випускати диски ємністю 512 ГБ для мобільних телефонів ще в грудні 2017 року. Тим не менш, про співпрацю технологічних гігантів поки нічого не відомо.

Сучасними смартфонами дійсно необхідний великий обсяг пам’яті. При вдосконаленні мобільних камер, зняте в 4К відео може займати до 1 ГБ.

Мобільний телефон, оснащений 512 ГБ пам’яті, може служити переносним жорстким диском і компактним сховищем. Що буде зручно для користувачів, які часто залишаються без підключення до Wi-Fi або мережі.

Точна дата виходу смартфонів Huawei, оснащених 512 ГБ вбудованої пам’яті, не афішується. Найімовірніше, презентація такого ґаджета відбудеться вже в 2018 році.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button