Авто

Tesla Motors: електричний седан не буде дорожчим від бензинового

Компанія Tesla планує випустити новий седан Model E до кінця 2016 року. Машина повинна стати конкурентом таким популярним моделям, як Audi A4 та BMW 3 серії – і виробник упевнений, що переплачувати за екзотичний поки електромотор покупцям не доведеться.

foto_cikavosti_04.07.2014-019_resized

 

Головний інженер Tesla Motors Кріс Поррітт в розмові з виданням Autocar назвав ціну новинки “реалістичною”. За його словами, однією з відправних точок у процесі ціноутворення є вартість акумуляторних батарей, але спорудження нового заводу з виробництва дозволить компанії найближчим часом зробити свої електромобілі доступнішими.

Читайте також: Від пікапа до амфібії: чим ще здивує Tesla

Раніше глава компанії Елон Маск заявляв, що в Tesla ведеться робота по зниженню вартості батарей на 30-40%. Попутно виробник електромобілів збирається ще й підвищити їх ємність.

Очікується, що Tesla Model E буде на 20% компактнішою, ніж нинішній флагман марки Model S. Крім того, за словами представників марки, висока ймовірність, що Model E вийде ще і більш простим з конструктивної точки зору. Збільшена частка сталі в конструкції Model E і відмова від “крилатого металу” також дозволять знизити кінцеву ціну моделі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button