Авто

Tesla сканує вибоїни на дорогах і підлаштовує під них підвіску

Адаптивна підвіска Tesla Adaptive Suspension тепер буде регулювати висоту дорожнього просвіту для майбутньої ділянки нерівної дороги.

Компанія Tesla випустила для фірмових електромобілів оновлення програмного забезпечення 2020.20. Воно відрізняється адаптивною системою підвіски Tesla Adaptive suspension. Тепер автомобілі Tesla сканують всі нерівні ділянки дороги-ями, вибоїни, купини. Дані допомагають системі вирішити чи варто піднімати підвіску чи ні. Таким чином оновлення захищає транспортний засіб.

“Адаптивна підвіска Tesla Adaptive Suspension тепер буде регулювати висоту дорожнього просвіту для майбутньої ділянки нерівної дороги. Це коригування може відбуватися в різних місцях, залежно від доступності, оскільки автомобіль завантажує приблизні дані дорожньої карти, створені автомобілями Tesla”, – говорить повідомляють в Tesla

Ще в 2020 році генеральний директор Ілон Маск заявив, що автопілот Tesla, в кінцевому підсумку, буде виявляти вибоїни і створювати міні-карти, щоб запам’ятовувати їх і уникати.

Як відзначили в Electrek, на даний момент це просто адаптація підвіски, проте Tesla, принаймні, підтверджує, що система електромобіля сканує дорогу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button