Авто

Найпотужніший VW Golf спровокує «гонку озброєнь» серед хот-хетч

У VW вже підтвердили, що концептуальному Golf R400, найпотужнішому і швидкому серед «Гольфів», залишилося лише кілька кроків до серійного виробництва. Проте потенційні конкуренти вже готові забезпечити свої хот-хетч настільки ж могутніми двигунами.

В даний час лідером сегменту по потужності вважається Mercedes-Benz A45 AMG з його 360-сильним дволітровим турбодвигуна. Проте, якщо проект Golf R400 все ж буде реалізований, хот-хетч від Mercedes доведеться поступитися колезі першим місцем: VW збираються зберегти заявлені характеристики свого дволітрового турбодвигуна, які становлять 400 к.с. і 450 Нм обертового моменту.

foto_cikavosti_22.07.2014-06

 

За чутками, цей же двигун може отримати і Audi RS 3, прем’єра якої намічена на Паризький автосалон. «Заряджений» хетч з Інгольштадта змінить 2,5-літровий п’ятициліндровий двигун на дволітрову «четвірку», причому заради RS 3 її віддачу можуть додатково збільшити. Щоправда, за іншими даними, Audi RS 3 все ж збереже традиційний двигун, але його потужність зросте до 360 к.с. Тому, щоб  бути в курсі, слідкуйте за новинами на авто риа — блогу автосайту №1 в Україні.

У вищу лігу хот-хетч може потрапити і Ford Focus RS, який готується до виходу, його передбачується оснастити двигуном від Ford Mustang. Таким чином, хетчбек буде мати як мінімум 330 «кіньми».

Читайте також: Volkswagen почне виробництво семимісного кросовера в 2016 році

Оцінюючи ситуацію, що складається, в Mercedes-Benz мають намір прийняти превентивні заходи. 360-сильний дволітровий турбодвигун від AMG і без того претендує на звання рекордсмена за параметрами віддачі з одного літра робочого об’єму. Але інженери AMG продовжують роботу в цьому напрямку і хочуть довести показники двигуна до порівнянних з характеристиками двигуна VW. Інсайдери в AMG вже заявили, що підрозділ не збирається спочивати на лаврах і вже має певні досягнення, які дозволять зберегти конкурентну перевагу. У Mercedes-Benz, втім, раніше заперечували можливість отримання хот-хетчем A45 AMG екстремальної модифікації Black Series.

foto_cikavosti_22.07.2014-06-01

Кнопка «Наверх»
Закрыть