Технології

The Boeing Company побудує під Лас-Вегасом тунель довжиною 55 км

Компанія Boring Company оголосила про узгодження проекту тунелю довжиною в 55 км. Унікальна транспортна система буде використовуватися в найбільш важкодоступних місцях міста і розвантажить дороги загального користування.

Компанія отримала дозвіл на будівництво підземної транспортної системи під назвою «Петля Вегаса». Спочатку передбачалося, що його довжина буде 46 км — це 51 станція. Тепер же мережа розтягнеться на 55 км і буде складатися з 55 станцій — він у тому числі буде обслуговувати Міжнародний аеропорт імені Гаррі Ріда.

Президент компанії Стів Девіс заявив, що початок будівництво тунелю в центрі Лас-Вегаса може початися в 2023 році: «це другий етап, а до відкриття ще вісім етапів. Нас чекає довгий шлях і багато роботи”. У майбутньому Boring може додати й інші станції, будівництво кожної з них обійдеться в суму від 1,5 до 20 мільйонів доларів.

Девіс також сказав, що поїздки всередині тунелю будуть коштувати близько 12 доларів, а шлях буде в 8-10 разів швидше, ніж на поверхні. Перш ніж монорейкова система Boring зможе перевозити людей в центр Лас-Вегаса і назад, їй необхідно отримати ще кілька дозволів і погоджень на проектування.

Однак, влада міста очікує, що частина ділянку будуть введені в експлуатацію в 2023 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button