Фото

Тисячі мертвих кажанів звалилися з неба на австралійку

В австралійському місті Кернс, штат Квінсленд, через спеку масово гинуть кажани. Нестерпний сморід змусив одну з місцевих мешканок, у двір якої звалилися п’ять з половиною тисяч трупів рукокрилих, тимчасово переїхати. Вона не збирається повертатися додому, поки будинок повністю не вимиють.

В кінці листопада Філіпа Шура (Philippa Schoor) виявила, що весь її садок завалений трупами кажанів. На сорокаградусній спеці тіла тварин почали розкладатися, і жінка ледь не втратила свідомість від смороду.

«Все виглядало як сцена з фільму жахів: усюди лежали гниючі тіла кажанів», — розповіла австралійка.

Влада надала їй і двом її дітям тимчасовий притулок, в якому ті провели вже п’ять ночей.

На проблему скаржаться багато місцевих жителів: кажани падають з неба посеред дня, австралійці постійно натикаються на їх трупи. Через нестерпний запах в місцевій церкві скасовують служби.

«Я не можу повернутися додому, поки прибиральник не відмиє стіни, меблі, білизну і автомобільну оббивку від цього всюдисущого нудотного запаху», — зізналася Шур. Волонтери допомагають їй очистити сад і збирають трупи тварин по всьому місту.

Мер міста провів екстрену нараду з приводу ситуації. Понад 500 виживших дитинчат кажанів помістили в притулки для диких тварин.

Тысячи мертвых летучих мышей свалились с неба на австралийку

Тысячи мертвых летучих мышей свалились с неба на австралийку

Тысячи мертвых летучих мышей свалились с неба на австралийку

Кнопка «Наверх»