Фото

Транспорт майбутнього: моноцикл на водневих елементах

Концепт незвичайного засобу індивідуального пересування по місту представили канадські розробники. Поки концепт не можна помацати руками, але його появу на дорогах обіцяють до 2025 року.

2-31-01-2015-600-353

Канадська компанія Bombardier Recreational Products відома на весь світ своїми всюдиходами, снігоходами, катерами, гідроциклами та іншою технікою для активного відпочинку. Нещодавно Bombardier представила концепт Embrio – свій погляд на транспорт майбутнього.

1-31-01-2015-600-450

Bombardier Embrio – моноцикл на водневих елементах.

Bombardier Embrio – це моноцикл, в якому використана гіроскопічна технологія балансування для їзди на одному колесі. Маленьке переднє колесо використовується для стабілізації Embrio при низькій швидкості або в якості стоянкового шасі. Перед початком руху переднє колесо опущено і стоїть на землі, а при досягненні швидкості в 20 км / год колесо автоматично піднімається вгору. При цьому працювати починають електронні гіроскопи-балансувальник. Для здійснення повороту водієві достатньо буде всього лише нахилитися в потрібну сторону.

3-31-01-2015-600-285

Bombardier Embrio: з турботою про екологію.

За задумом авторів проекту, Embrio оснащений електродвигуном, який живиться від водневих паливних елементів. В якості побічного продукту замість шкідливих викидів такі двигуни виробляють лише воду.

Читайте також: Дивні моноцикли від Ryno Motors

Передбачається, що в масове виробництво моноцикл Embrio буде запущений в 2025 році.

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button