Поради

«Центр здорової молоді»: лікування алкоголізму та наркоманії раз та назавжди

Вживання наркотичних речовин руйнує життя людини. Мова йде про її фізичний та психічний стан. Наркомани втрачають своє місце у суспільстві, знищують зв’язок з родиною та друзями. Залежність від наркотичних речовин та алкоголю є значною проблемою, проте не стає вироком, якщо вчасно звернутися за допомогою до фахівців. 

Способи лікування наркоманії у «Центрі здорової молоді»

Коли близька людина починає вживати наркотичні речовини, не завжди вдається помітити проблему. Симптомами стають роздратування, зміна поведінки, агресивність. «Центр здорової молоді» у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-narkomanii.html надає допомогу пацієнтам, які прагнуть подолати пристрасть до наркотиків. Програма подолання залежності складається з шести кроків:

  1. Первинна консультація з наркологом. Для успішної боротьби з залежністю важливо, щоб пацієнт усвідомив свою проблему та захотів її позбутися. 
  2. Диференціальна діагностика захворювання з використанням передових методик. 
  3. Проведення детоксикації організму. На цьому етапі йде відновлення функцій тіла. 
  4. Підбір індивідуальної схеми лікування. 
  5. Підтримуюча терапія з використанням медичних препаратів. 
  6. Робота з психологом та визначення мотивації для підтримання здорового способу життя. 

Фахівці центру підтримують пацієнтів після виписки, допомагають адаптуватися у соціумі, долати спокуси та зберігати високий моральний стан. 

Як працює програма «12 кроків» для подолання залежності

«Центр здорової молоді» у лікуванні алкоголізму та наркоманії використовує відому у всьому світі програму «12 кроків». Цей метод реабілітації пацієнтів передбачає духовну переорієнтацію людини. Мета програми у тому, щоб людина визнала свою залежність, усвідомила першопричини її виникнення та прийняла допомогу фахівців. 

На кожному етапі проходження програми людина отримує винагороду та підтримку наставника. У пацієнта покращується здоров’я та відбувається духовне піднесення. У нього з’являються нові друзі, відновлюються зв’язки з родиною, помічаються успіхи у кар’єрі. Програма показала ефективність у застосуванні до людей різного віку, статі, соціального статусу. 

Подолання алкоголізму: дієві методи боротьби з залежністю

Причини виникнення тяги до спиртного бувають різними. Значною мірою на алкоголізм впливає спадковість, спосіб життя, значні емоційні потрясіння. Що б не стояло за передумовами залежності, від неї потрібно позбуватися. Люди, які вживають алкоголь в надмірних кількостях, часто страждають на цироз печінки, що призводить до швидкої смерті. 

«Центр здорової молоді» у Хмельницькому використовує передові методи для подолання алкогольної залежності:

  • Виведення із запою. Це першочерговий етап боротьби з хворобою, на якому здійснюється примусове припинення вживання алкоголю (якщо людина самостійно не може кинути вживати спиртне). 
  • Детоксикація організму. За допомогою медичних препаратів тіло очищається від токсинів та продуктів розпаду спиртів. 
  • Кодування від алкоголізму. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальний метод подолання залежності (включно з медичним та психологічним). 
  • Психосоціальна на соціальна адаптація. Будь-який тригер після виписки пацієнта може стати причиною зриву. Психологи надають кваліфіковану допомогу, щоб пацієнт зміг відновити соціальні зв’язки та стосунки з родиною. 

Дізнатися вартість лікування та записатися на консультацію можна на сайті реабілітаційного центру. Потрібно заповнити запит, щоб консультант зміг зв’язатися у зручний для клієнта час. На сайті представлена повна інформація про клініку та фото закладу. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button