Різне

Цікаві факти про банки

комерційні банки«Banco» – грошовий стіл, в перекладі з італійської мови. За даними істориків, подоба перших банківських установ з’явилися у Вавилоні за 2 тисячі років до нашої ери.

Всім знайома на сьогоднішній день система грошових переказів почала функціонувати в 1851г.

У 1157р. у Венеції відкрив свої двері перший приватний банк.

В Америці в 1781р. було відкрито перше відділення банку «BankofNorthAmerica», яке до сьогоднішніх днів працює безперебійно.

Банкомати, які розташовані в Південній Америці, крім традиційних систем охорони, оснащені ще спеціальними балончиками з перцевим спреєм усередині.

У країні з дуже високими технологіями – Японії, банкомати «дбають» про здоров’я користувачів. Перш ніж видати людині гроші, банкомат за допомогою високої температури дезінфікує купюри. Паперові грошові знаки прогріваються до 392 градусів за Фаренгейтом всього за 1 /10 секунди.

Статистика показує, що з усіх користувачів банкоматів 5,3 % не обтяжують себе перерахунком отриманих з апарату банкнот.

Угорську купюру B- Pengo номіналом 100 мільйонів зразка 1946р. визнали найбільшою серед існуючих . У перерахунку на американські долари вона прирівнюється всього до 20 центів.

У Марокко в 1994р. випустили найменшу грошову одиницю – купюру розміром 41 на 32 міліметри.

У 34 країнах світу на національній валюті зображена королева Єлизавета Друга.

В Іспанії найбільша кількість банкоматів , що припадає на одного жителя.

Дані статистики: найчастіше пограбування банків відбуваються в п’ятничний день з 9 години ранку до 11. На думку (помилкового, до речі) більшості грабіжників саме в цей проміжок часу в банківських касах знаходиться найбільша кількість готівки.

Якщо ви шукаєте надійного партнера для збереження ваших заощаджень, «РЕАЛ БАНК» – саме цей банк, що може надати вам гарантії на ваші депозити. Заснований в 1990 роках, він пройшов довгу історію становлення та розвитку, зайнявши достойну нішу серед інших http://realbank.com.ua/ України.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button