Різне

Цікаві факти про іграшки

1. Найстаріший плюшевий ведмідь був випущений в 1894 році. Про це свідчить мітка з ганчірочки, яка пришита до лівої лапки ведмедика. Ця стара іграшка досі передається з покоління в покоління в одній сім’ї.

2. Йо -йо, який прикрашений блискучими зірками, є найулюбленішою іграшкою Елтона Джона. Хоча блиск іграшки – не сама цікава річ в ній. Йо -йо має з одного боку зображення клоуна, а з іншого – на китайській мові символи, які означають побажання щастя і удачі.

3. Повітряні змії так само мають і своїх гігантів. Найбільший змій має площу 680 квадратних метрів. Його навіть запускали в 1999 році. Неймовірно, але він літав.

4. Існує так само ведмідь – мандрівник. У зв’язку з помилкою, якої припустилася федеральна поштова служба, ведмедик проїхав у посилці 329000 кілометрів. Два рази він побував у Мексиці, об’їхав всю Америку, п’ять разів повертався до Австралії. Тільки по закінченню 3 років він все-таки досяг адресата.

5. Сухейль Заруні – власник самої величезної колекції моделей – машин. У його колекції знаходиться близько 2 тисяч машин. У ній зустрічаються дуже рідкісні екземпляри, такі як, наприклад, машина Папи Римського, а також копія машини королеви Єлизавети. У колекції є навіть міні – машина, в якій їхав Кеннеді в день, коли він був убитий.

6. Бродвейська постановка «Короля Лева» знаменита тим, що в ній використовували за один раз величезну кількість ляльок. Для постановки знадобилося застосування 215 іграшок, а так само брали участь ляльки плоскі, на стержнях, у натуральну величину.

7. У 1939 році випустили найдорожчого Міккі – Мауса. Цей зразок відрізнявся від того, якого ми звикли бачити. Старий Міккі мав інший вираз обличчя, так само у нього були довші руки і інше розташування вух. Ця іграшка була придбана на аукціоні за $ 83,650 .

8. Софія Онассіс, внучка Аристотеля Онассіса, яка має різноманітні http://www.boomzabav.com.ua/, одночасно являється господинею самої натуралістичної коні – гойдалки. Ця конячка має натуральні гриву і хвіст, а зубки у неї зроблені зі зліпків справжнього коня. Ще копита цієї іграшки покриті пластинами і панцира черепахи.

9.Куклу Барбі можна вважати чемпіонкою, так як вона б’є всі рекорди по варіаціях самої себе. Офіційно ця лялька має приблизно 30 професій. Лялька має такий гардероб, що можна тільки позаздрити: на даний момент у неї є більше тисячі нарядів. Ще ця лялька має 15 модифікацій власного тіла: є вагітна Барбі, Барбі, у якої широка талія, є навіть Барбі в інвалідному кріслі (у такої ляльки не рухаються ноги). Найдорожча лялька Барбі у сукні, яку прикрашено діамантами, коштує 100 тисяч доларів.

10. Дженніфер Кетрін, дочка Білла Гейтса, є господинею самої технічно забезпеченої педальної машинки. Іграшка оснащена регулюванням висоти сидінь, системою навігації, фарами, подушкою безпеки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments