Різне

Цікаві факти про розвиток Інтернет-бізнесу в Європі

Інтернет-бізнес в Європі: сьогодення та майбутнє

Можливості ведення власного бізнесу в неосяжній мережі Інтернет зараз доступні практично будь-якому користувачеві, у якого є комп’ютер, ноутбук або планшет з доступом до інтернету. Але не всі усвідомлюють переваги і вигоду такого роду діяльності, і даремно, адже в мережі можна пристойно заробляти, не докладаючи при цьому неймовірних зусиль. Інтернет є стабільним ринком, який знаходиться тільки на початковому етапі розвитку, але прогресує з дуже високою швидкістю, яка не відома була ще жодній з існуючих систем.

1-16-03-2015-600-375

З кожним днем все більше людей шукають через Інтернет роботу, необхідні товари і послуги, тому простори мережі надають можливість для дистриб’юторів, фірм і компаній успішно продавати свою продукцію. Багато хто віддає перевагу здійснювати покупки не виходячи з дому, адже це дуже зручно, і звертаються до пропозицій інтернет-магазинів. Кількість таких потенційних покупців з кожним днем збільшується, що дозволяє дистриб’юторам мати велику клієнтську базу.

Прибутковий інтернет-бізнес без вкладень

Бізнес в інтернеті надає широкі можливості створити капітал, працюючи вдома, в зручний час, в будь-якому місці розташування. Разом з розвитком комп’ютерних технологій стартував розвиток різних варіантів просування товарів, послуг і бізнес-пропозицій. До сьогоднішнього дня більшість з них вже добре опрацьовані, систематизовані і приносять постійний дохід їх власникам. Причому в їх створення не було вкладено так вже багато коштів. Цей бізнес зараз набагато простіше створити, ніж 5-10 років тому, легше розкрутити і він буде більш стабільним.

Зараз існує безліч способів стартувати в інтернеті без великих грошових витрат, але все ж дещо доведеться вкласти – це небагато часу, сил і звичайно ж свої здібності, навички, так само як і придбання нових. Але всі витрати окупляться швидше, ніж в традиційному бізнесі і витрачені зусилля почнуть приносити результат. Так як кількість інтернет користувачів щодня зростає і вже досягла позначки більше трьох сотень мільйонів тільки по Європі, аудиторія необхідна для успішного ведення справи буде завжди великою.

Для бізнесу Інтернет дуже важливий як засіб комунікації та просування. Він є інтерактивним каналом для взаємодії бізнесменів, які можуть спілкуватися в онлайн-режимі, майданчиком для розміщення реклами, просування продукції та послуг, знайомства з новими людьми – потенційними клієнтам або дистриб’юторами в тих куточках планети, де ми ніколи і не бували в реалі. З розвитком такого бізнесу можна організувати і свій офіс, де для комутаційних вузлів варто використовувати шкафи з http://www.rack5.ru/, що убезпечить вас від небажаних наслідків.

Інтернет в Європі прогресує

Першими в списку за частотою використання знаходяться жителі Данії, Голландії та Швеції, а також до цього переліку входять Люксембург, Нідерланди та Франція. Саме там користувачі дуже активно використовують всі переваги Інтернету.

Спілкування в мережі стає все більш приємним і активним завдяки швидкому прогресу технологій: більше 75% користувачів можуть отримувати і відправляти інформацію при швидкості вище двох мегабіт за секунду, що дозволяє брати участь у конференціях і завантажувати контент, а близько 80% користується інтернет-банкінгом. Згідно зі статистикою кожен десятий користувач здійснює завантаження і поширення контенту в мережі самостійно. У цьому лідирують Латвія і Естонія, тут таку діяльність практикує кожен п’ятий.

За словами авторів звіту, категорія користувачів Інтернету серед жителів Європи є найважливіший сегмент для економічної стабільності європейських країн. На підтвердження очікуванням з’ясувалося, що більше всіх активними у використанні Інтернет-ресурсів є люди молодого віку 16-24 років. І близько 73% користувачів даної категорії систематично займаються созданіемі поширенням контенту в мережі.

Також була виявлена висока тенденція зростання кількості використання Інтернету соціальними групами, які раніше їм не користувалися, а саме людьми від 55 до 64 років і жителями з мінімальним утворенням. До 43% європейського населення щодня відвідує соціальні мережі, новинні ресурси, розважальні сайти і т.д. 66% тих, хто щодня користується мережею Інтернет, припадає на жителів середньої вікової категорії.

Аналізуючи всі перераховані вище факти, Європейська комісія дійшла оптимістичним висновків щодо розвитку бізнесу в Інтернеті в найближчому майбутньому серед країн Європи. На їхню думку, європейський ринок скоро досягне рівня американського.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button