Головна / Земля / Віртуальна прогулянка по Евересту

Віртуальна прогулянка по Евересту

Сервіс Street View вже давно дає можливість не тільки розглядати одні лише панорами вулиць, а й «прогулятися» по природних пам’яток, таким, як ліси Амазонки або Великий каньйон. Зараз список цих місць поповнився, і в нього потрапили райони Евересту.

Зайнятися «віртуальним екстримом», зробивши інтернет-тур на Еверест, стало можливим завдяки новому співробітнику Google — Апа Шерпа. Цей непальський альпініст здійснив рекордну на сьогоднішній день кількість сходжень на легендарну вершину. Шерпа підкорював вершину Евересту 21 раз. У ході десятиденної експедиції по Евересту і його околицях були зроблені знімки, що збагатили базу сервісу Google.

Читайте також: Гени допомагають тибетцям вижити у високогір’ї

На фотографіях відображені не тільки види природи, а й вся гірська і передгірська «інфраструктура». У кадр потрапили поселення, розташовані прямо біля підніжжя гори, монастирі і школи, а також домашні тварини місцевих жителів — яки. Можна буде побачити, як живуть люди в цих заповідних місцях. Панорамні зображення вже доступні в Мережі, бажаючі зможуть оцінити красу видів з найвищої вершини планети у форматі «360 градусів».

1-15-03-2015-600-284

Види і справді унікальні. Висота Евересту, або гори Джомолунгма, становить 8848 м.

3-15-03-2015-600-344

Найпривабливіша для альпіністів усього світу вершина знаходиться в Гімалаях. Перше офіційне сходження на неї зафіксовано в 1953 році, з тих пір і до теперішнього часу на схилах Евересту втратили життя більше 200 бажаючих підкорити найвищу точку. Але тепер помилуватися видами, що зачаровують можна без будь-якого ризику для життя, що називається, не встаючи з дивана.

Натхнення: innoros.ru