Екологія

Цукровий завод на Тернопільщині завдав шкоди довкіллю на понад 23 мільйони гривень внаслідок викидів у повітря

З 27 листопада по 3 грудня Держекоінспекція здійснила розрахунок понад 47 мільйонів гривень збитків за порушення природоохоронного законодавства. Найбільшу суму шкоди має сплатити ТОВ «Радехівський цукор» за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції України.

«Найбільшої шкоди довкіллю завдали викиди в повітря забруднюючих речовин Хоростківським, Збаразьким, Козівським та Чортківським підрозділами ТОВ «Радехівський цукор». Інспекція ДЕІ у Тернопільскій області пред’явила підприємству претензію на суму 23 мільйони 629 тисяч гривень», – проінформував голова ДЕІ Андрій Мальований.

Одне із резонансних порушень протягом тижня сталось на Вінничині: вирубка лісу вздовж автодороги нанесла шкоди довкіллю на 11,7 мільйона гривень.

«Вздовж автодороги М-21 «Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський» було знищено 786 дерев різних порід та діаметрів. Сума збитків склала 11 мільйонів 738 тисяч гривень. Матеріали про порушення направили до Управління СБУ у Вінницькій області для прийняття рішення про відкриття кримінального провадження», – заявив Андрій Мальований.

Голова ДЕІ також підсумував результати роботи інспекторів за минулий тиждень.

«З 27 листопада по 3 грудня інспектори ДЕІ провели 444 перевірки на 220 об’єктах та склали 469 адміністративних протоколів. Порушникам пред’явили претензій та позовів на суму 30 мільйонів 525 тисяч гривень. До державного бюджету стягнули 5 мільйонів 793 тисячі гривень збитків», – розповів Андрій Мальований.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button