Гумор

Найбільш абсурдні методи лікування в історії людства

В історії людства існує досить абсурдних методів, які використовувалися для лікування людей від тих чи інших захворювань. Вважалося, що героїном дуже добре лікувати кашель, кокаїн в кінці 19 -го століття здобув собі славу чудового тонізуючого засобу, який додавали не тільки в медпрепарати, але і в Кока – Колу. За допомогою стрічкових черв’яків пропонували боротися із зайвою вагою, правда, коли паразити подорожували по організму і заповзали в череп, то тут вже було не до втрати ваги.

Гідне місце в цьому параді абсурду займає колись популярна теорія про те, що радіація має цілющі властивості. Ця єресь отримала широке поширення на початку 1900-х. Торговці вловили тенденцію і на ринку стали розкуповувати в мить ока уранові ковдри від артриту, підвіски з радію для лікування ревматизму. Була дуже популярна косметика, заряджена «цілющими флюїдами» радіації з потужним «омолоджуючим» ефектом. Була дуже популярна радіоактивна вода, настояна на урані. Особливий інтерес викликала радіоактивна вода після того, як радіація була виявлена в термальних джерелах.

Один з апологетів «здорового» способу життя з радіацією, промисловець Ебен Байерс всіх переконував у тому, що щодня випиває як мінімум три пляшки радіоактивної диво- води.

Wall Street Journal в 1932 році присвятив цьому ентузіасту обширну статтю, в якій говорилося про те, як Байерс , завдяки «цілющому» радіоактивному напою, захворів на рак і практично втратив свої щелепи.

Натхнення: novostiua.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button