Інтернет

«Твіттер» сприяє споживанню наркотиків

Дослідники виявили, що «Твіттер» сприяє споживанню наркотиків. Це відбувається тому, що молодь твитить про те, що споживає, уникаючи негативного опису прийому наркотиків, і роблячи акцент на позитивному. Це змушує їх фоловерів теж думати, що споживати не так жахливо, як про це говорить державна пропаганда. Це в підсумку створює помилкову думку про позитивний образ споживання наркотиків. Дослідження про це опубліковано в MIR Public Health and Surveillance.

Споживання речовин молоддю залишається серйозною проблемою громадської охорони здоров’я. У той час як соціальні мережі надають молоді можливість обговорювати і демонструвати переконання та поведінку, пов’язані з вживанням психоактивних речовин, мало що відомо про те, як розміщення контенту, пов’язаного з наркотиками, або перегляд розміщеного контенту впливає на переконання і поведінку молоді щодо вживання психоактивних речовин.

У новому дослідженні, проведеному Школою медсестер Університету Пенсільванії, дослідники охарактеризували вміст 23 мільйонів пов’язаних з наркотиками твітів серед молоді, щоб виявити їх переконання, поведінку та потенційні механізми, пов’язані з вживанням наркотиків. Вони виявили, що молоді люди висловлювали в інтернеті гордість, впевненість або хвастощі своєю поведінкою, пов’язані з наркотиками, що часто вказує на пристрасне бажання або бажання вживати наркотики або наслідки вживання наркотиків. Їх твіти рідко висвітлювали негативні наслідки або наслідки вживання психоактивних речовин.

Дослідники обмежили вибірку за віком з 13 до 24 років, отримавши близько 23 мільйонів твітів від 20 112 користувачів. А потім розробили список ключових слів і фраз, пов’язаних з наркотиками, і вибрали випадкову вибірку твітів з найбільш часто використовуваними ключовими словами для визначення тем, яких виявилося 249.

«Молодіжні твіти про використання наркотиків для подолання стресу, горя і травм можуть сприяти спотвореному сприйнятті нормативної поведінки і можуть спонукати інших молодих людей застосовувати аналогічні стратегії виживання в реальному житті. Ці результати вказують на гостру потребу використання соціальних мереж для розуміння досвіду та стосунків молоді, пов’язаних з вживанням наркотиків. Глибоке розуміння стосунків молоді в реальному часі серед різних груп населення має вирішальне значення для зусиль по скороченню зловживання психоактивними речовинами», – стверджує Робін Стівенс, доктор філософії, магістр охорони здоров’я, доцент і директор Лабораторії здоров’я та засобів масової інформації.

У дослідженні також була визначена частота, з якою наркотики обговорюються представниками цієї групи населення в «Твіттері», було складено список слів і хештегів, щоб зробити внесок в аналітичні лексикони для інших, зацікавлених у подібних дослідженнях.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button