Інтернет

Європейський парламент голосує за розпад Google

Європейський парламент незабаром буде приймати рішення відносно компанії-гіганта Google. Парламентарії мають намір визначити подальшу діяльність цієї компанії і прийняти рішення про можливе розмежування пошукового сервісу, а так само додаткових послуг компанії Google. Чи можливий при цьому розпад Google?

Європейський парламент голосує за розпад Google

Рішення членів Європейського парламенту, як передбачається, поставить крапку в антимонопольному розслідуванні щодо корпорації Google, яке триває вже протягом чотирьох років. Відомо, що парламентарії не зможуть зламати певну систему, яка прийнята в корпорації Google, але підсумки їх голосування, як очікується, покажуть досить чітку позицію влади в регулюванні відносин між постачальниками послуг та їх споживачами в інтернет сегменті.

Читайте також: АНБ США створило власний «секретний Google»

Представники Сполучених Штатів Америки вже висловили своє невдоволення з приводу майбутнього голосування. На їхню думку такий рішучий крок з боку європейських колег є прямим вторгненням в діяльність приватної американської компанії, яке в якійсь мірі обмежує її справжні можливості. Такі рішення, як пишуть у своєму зверненні американські політики, є досить серйозними бар’єрами, у той час як діяльність парламентаріїв повинна бути спрямована на зведення мостів для поліпшення існуючих на сьогоднішній день торговельних зв’язків між Сполученими Штатами Америки та Європейським Союзом.

Представники Асоціації виробників обчислювальної техніки і засобів зв’язку (Сполучені Штати Америки) висловили своє занепокоєння з приводу політизації питання відносно компанії-гіганта Google, яка займає близько 90 відсотків ринку інтернет-послуг у Європі.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Я бы на денек-другой отключил все сервисы Гугл в Европе – и гаплык этому парламенту :)))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button