Інтернет

Twitter введе платну підписку вперше за 14 років існування

Розголошені опції, які можуть бути впроваджені в платній підписці

Стало відомо, що популярна американська соціальна мережа Twitter введе платну підписку вперше за 14 років існування. Про це, посилаючись на інформацію представників компанії, повідомило видання TechCrunch.

Так, Twitter створила спеціальне опитування, в якому користувачам пропонується оцінити функціонал платної підписки. В даному опитуванні можна знайти наступні опції: скасування відправлення твітів, яка дозволить користувачам видаляти твіт протягом 30 секунд, поки повідомлення не було переглянуто передплатниками, опція користувальницького кольору, завдяки якій можна змінювати шрифти, кольори теми, фону, посилань, згадок, хештегів і значків в Twitter на пристроях. Також серед нововведень, які можуть бути впроваджені в платній підписці, увійшла публікація якісніших і триваліших відео.

Потенційними опціями платної підписки можуть стати можливість для представників компанія додавати в профіль значки компаній. Також в сервісі може бути впроваджена опція автовідповідачів, завдяки чому користувачі зможуть створювати автоматичні відповіді для використання їх у коментарях.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»