Інтернет

Google назвав кращі мобільні додатки для Android в 2015 році

Традиційно щороку Google називає кращі мобільні додатки для Android. 2015 рік не став винятком, і американська компанія виставила на загальний огляд кращі додатки року, що минає.

Критеріями, за якими проводився відбір кращих з кращих, стали: рейтинг програми, загальна кількість скачувань і, що важливо, кількість оновлень за останній рік. Кожна програма мала непоганий шанс на успіх, проте кращим, на думку Google, стало додаток Jet. Jet — це мобільна платформа для здійснення покупок у інтернеті. Саме ця програма стала популярною у користувачів через свою доступність, зручність у користування і, найголовніше, низькими цінами. Ціни на Jet нижче, ніж на Amazon, саме цим новий додаток привернув до себе так багато уваги.

«Срібло» у щорічному змаганні отримав текстовий редактор Microsoft Word. Напевно, він відомий всім, тому навіть не дивно, що Microsoft Word в трійці лідерів. Це найпопулярніший, зручний і простий у використанні редактор від провідної компанії Microsoft. На третьому почесному місці розташувався мобільний планувальник завдань Doodle: Schedule Maker. У ньому можна легко створити план свого робочого дня, заходу або зустрічі. Doodle поєднав в собі комфорт, дизайн і якість.

Натхнення: svopi.ru

Кнопка «Наверх»